Lietuvis žaidė visą susitikimą, kuriame šeimininkai pirmavo po Olcano Adino (29 min.) įvarčio.

Tačiau dar iki pertraukos Alex'as (35 min.) išlygino rezultatą, o antrame kėlinyje to paties Alex'o (54 min.) ir Henrio Ntsamos (80 min.) tikslūs smūgiai garantavo čempionams pergalę.

Antrą pergalę penktadienį Turkijos futbolo čempionate iškovojo ir "Antalyaspor" komanda, svečiuose 1:0 (0:0) privertusi pasiduoti "Kayserispor" ekipą.

Vienuolikta T.Labuko atstovaujamos ekipos pergalė Norvegijos pirmenybėse

Vienuoliktą pergalę Norvegijos čempionato XXIII turo rungtynėse iškovojo trečią vietą šešiolikos komandų turnyre užimantis Bergeno "Brann" (39 tšk.) klubas su puolėju Tadu Labuku, namuose 1:0 (0:0) įveikęs šeštoje pozicijoje esančius "FK Haugesund" (33 tšk.) futbolininkus.

Lietuvos futbolininkas aikštėje pasirodė 82-ą minutę, aikštėje pakeitęs Eriką Mjeldę.

Pergalingo įvarčio autorius aikštės šeimininkų gretose - Kimas Ojo (83 min.) iš Nigerijos.

Čempionate pirmauja "Molde" (45 tšk.) futbolininkai, o antrą vietą užima "Tromso IL" (39 taškai) komanda.