M. Bagužis žaidė visas rungtynes, o komandos kapitonas T. Tamošauskas - iki 62-os minutės.

Aikštės šeimininkų gretose Deividas Lukošius rungtyniavo nuo antro kėlinio pradžios, o Mindaugas Grigaravičius liko tarp atsarginių žaidėjų.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Jurgis Kalnas (12 min.), Ritusas Krjauklis (15 min.), Vladimiras Kamešas (60 min.), Robertas Savalniekas (71 min.), vienintelį aikštės šeimininkams - Borisas Bogdaškinas (63 min.).

„Skonto“ klubas pusfinalio rungtynėse varžovų aikštėje 1:0 (0:0) privertė pasiduoti „Gulbene“ ekipą.

T. Labukas žaidė visas rungtynes, o pergalingo įvarčio autoriumi tapo Aleksandras Fertovas (90+3 min.).

„Arsenal“ klubas su S.Mikoliūnu nepateko į Ukrainos taurės turnyro pusfinalį

Ketvirtą vietą Ukrainos čempionate užimantis Sauliaus Mikoliūno atstovaujamas arsenal">Kijevo „Arsenal“ klubas šalies taurės turnyro ketvirtfinalio mačą namuose po pratęsimo 0:1 (0:0, 0:0) pralaimėjo į pusfinalį užkopusiems Lucko „Volyn“ futbolininkams.

Lietuvis šiame mače žaidė nuo 87-os minutės, aikštėje pakeitęs brazilą Leandro da Silvą.

Pergalingą įvartį svečiams brazilas Maiconas Pereira de Oliveira (103 min.).

„Arsenal“ komandos saugas Maksimas Šackichas iš Moldovos (62 min.) nesugebėjo realizuoti į svečių vartus paskirto 11 m baudinio.

Aikštės šeimininkai mačą baigė be iš aikštės pašalinto Nigerijos futbolininko Michaelio Chukwunwike'o Odibės (104 min.).

Rusijos pirmo diviziono A grupės turnyre dviejų lietuvių tarpusavio akistata

27-ą pergalę 2011-2012 metų sezono Rusijos pirmo diviziono A grupės, kuriame aštuonios komandos kovoja dėl dviejų kelialapių į šalies futbolo elitą, 45-o turo mače iškovojo antrą vietą užimantis Tomo Mikuckio atstovaujamas Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (86 tšk.) klubas.

„Nižnij Novgorod“ futbolininkai namuose 3:2 (1:1) įveikė trečią nesėkmę iš eilės patyrusią bei aštuntoje pozicijoje likusią Maskvos "Torpedo" (62 tšk.) komandą su vartininku Sauliumi Klevinsku, kuri nelaimėtų rungtynių seriją pratęsė iki dešimties.

Abu lietuviai žaidė visą mačą.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Aleksandras Saluginas (12 min.), Dmitrijus Kudriašovas (61 min.) ir Matija Dvornekovičius (68 min.), o svečių gretose pasižymėjo Aleksandras Stoliarenka (9 min.) ir Vladimiras Bondarenka (90+1 min.).

Diviziono lydere tebėra Saransko „Mordovija“ (89 tšk.) ekipa, o trečią poziciją užima Vladikaukazo „Alanija“ (83 taškai) komanda.