Austrijos futbolo čempionate pirmauja Zalcburgo "Red Bull" (49 tšk.) klubas, lenkiantis Vienos "Rapid" ir Vienos "Austria" (po 43 taškus) komandas.

Devintoji L.Pilibaičio klubo pergalė Vengrijoje

Devintąją pergalę Vengrijos pirmenybių XVIII turo rungtynėse iškovojo trečią vietą šešiolikos komandų turnyre užimantis Lino Pilibaičio atstovaujamas Dėro ETO (33 tšk.) klubas.

Dėro futbolininkai namuose 1:0 (1:0) įveikė tryliktojoje pozicijoje esančią Kečkemeto TE (17 tšk.) komandą.

Lietuvis žaidė visą susitikimą, o pergalingą įvartį pirmajame kėlinyje įmušė Ratis Aleksidzė (11 min.).

Čempionato lyderiu tebėra Fehervaro "Videoton FC" (42 tšk.) klubas, o antrą vietą užima Debreceno VSC (40 taškų) ekipa.

Pirmosios klubų su lietuviais pergalės Estijos čempionate

Pirmąsias pergales dešimties komandų Estijos čempionato antrajame ture iškovojo abu klubai, kuriuose žaidžia net septyni lietuviai.

Praėmusių metų sidabro medalininkė trijų lietuvių atstovaujama Silamejės "Kalev" komanda svečiuose 1:0 (1:0) įveikė Kohtla Jarvės "Lootus" ekipą.

Tadas Papčekys, Vitalis Stankevičius ir Vygantas Zubavičius žaidė visą mačą, o pergalingą įvartį įmušė Sergejus Vichrovas.

Praėjusiais metais bronzą iškovojęs Narvos "Trans" klubas su keturiais lietuviais savo sudėtyje namuose 1:0 (1:0) įveikė Talino "Flora" komandą.

Tomas Rimas ir Marius Bezykornovas žaidė visas rungtynes, Dainius Saulėnas rungtyniavo nuo 75 minutės, o vartininkas Modestas Stonys vėl liko atsargoje.

Vienintelį susitikimo įvartį pelnė Maksimas Smirnovas (21 min.).