Primename, kad lietuviai savo preliminaraus atrankos etapo grupės varžybas žais namuose – vienas iš šešių turnyrų surengtas bus Lietuvoje – kitų metų balandžio 4-8 dienomis keturios rinktinės susitiks Jonavoje.

Lietuviai pateko į preliminaraus atrankos etapo D grupę, kur jų varžovais bus Šiaurės Airijos, Izraelio ir Turkijos rinktinės.

Iš kiekvienos preliminaraus atrankos etapo grupės į pagrindinį atrankos etapą pateks grupių laimėtojai ir antras vietas užėmusios komandos.

Pirmame atrankos etape varžosi 24 žemiausią Europos rinktinių reitingą turinčios komandos, kitame etape prie jų prisijungs dar 24, kurios reitinge yra aukščiausiai.

Vėliau 36 rinktinės, kurios tęs kovą, bus paskirstytos į 12 grupių po tris komandas, į kitą etapą pateks visų grupių laimėtojai bei keturios geriausios antras vietas užėmusios komandos. Likusios aštuonios antras vietas užėmusios komandos susikaus papildomame atkrintamųjų etape, toliau žengs keturių porų nugalėtojai, tad po šio etapo kovą dėl kelialapių pratęs 20 komandų.

Kitame atrankos etape jos bus paskirstytos į penkias grupes po keturias komandas, iškart į finalinį čempionato etapą pateks visų penkių grupių nugalėtojai. Tuo tarpu keturios geriausios antras vietas užėmusios komandos atkrintamųjų etape susikaus dėl dar dviejų kelialapių. Tai reikštų, kad Europa į pasaulio čempionatą deleguotų 7 komandas.

Tuo atveju, jei čempionatas vyks vienoje iš Europos šalių, į papildomą atkrintamųjų etapą pateks ne keturios, o dvi geriausios antras vietas užėmusios komandos, kurios susikaus dėl vienintelio likusio kelialapio.

Visos preliminaraus atrankos etapo grupės:

A grupė: Juodkalnija, Vokietija, San Marinas, Gibraltaras.

B grupė: Norvegija, Danija, Kipras, Malta.

C grupė: Kosovas, Armėnija, Bulgarija, Škotija.

D grupė: Turkija, Izraelis, Lietuva, Šiaurės Airija.

E grupė: Albanija, Švedija, Andora, Austrija.

F grupė: Moldova, Graikija, Šveicarija, Estija.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją