"LASK Linz" 0 - 0 "Salzburg"

Vidas Alunderis žaidė visas 90 minučių.

Slovakijos "Corgon liga" 14 turas

Dunaiska Stredos "DAC1904" 0 - 0 Bratislavos "Slovan"

Su antroje vietoje Slovakijos pirmenybėse žengiančiais "Slovan" futbolininkais dvejų lietuvių atstovaujama "DAC" ekipa sužaidė nulinėmis lygiosiomis.

Po pertraukos į aikštę grįžęs Egidijus Majus ir Marius Kazlauskas rungtyniavo visą susitikimą. Turnyro lentelėje komanda užima penktąją poziciją.

Vengrijos taurės turnyro 5 etapas

"Kaposvar" 2 - 0 Dėro "ETO"

Į Vengrijos taurės kitą etapą užtikrintai žengė Lino Pilibaičio atstovaujamas "ETO" klubas, kuris atsigriebė už lygiąsias 1:1 namuose prieš savaitę.

Svečiai pelnė po įvartį kiekviename kėlinyje, bei be didesnių komplikacijų užsitikrino vietą kitame etape. Lietuvos rinktinės saugas nugalėtojų gretose žaidė be keitimų.

Ukrainos taurės ketvirtfinalis

Lucko "Volyn" 2 - 1 Zaporožės "Metalurg"

Ukrainos taurės rungtynėse po pratęsimo nesėkmę patyrė Zaporožės "Metalurg" ekipa su Dariumi Miceika ir Mindaugu Kalonu.

Pagrindinis laikas baigėsi lygiosiomis 1:1, tačiau per papildomą laiką sėkmingiau sužaidė aikštės šeimininkai. Zaporožės klubo gretose M. Kalonas žaidė visą mačą ir buvo įspėtas, o D. Miceika buvo pakeistas 117-ąją minutę.