Šeimininkai dusyk pirmavo po tikslių Danieles Cacia (39 min.) ir Vincenzo Italiano (58 min. iš 11 m baudinio) smūgių, o svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Jerry Uche Mbakogu (51 min.) bei Marco Sau (75 min.).

Čempionate pirmauja „Torino“ (33 tšk.) klubas, lenkiantis „Pescara“ ir „Sassuolo“ (po 28 taškus) futbolininkus.

T.Kijansko, M.Pankos ir V.Andriuškevičiaus atstovaujamų klubų lygiosios Lenkijos čempionate

Dvidešimtą tašką Lenkijos futbolo čempionato XIII turo rungtynėse iškovojo, tačiau į septintą poziciją šešiolikos komandų turnyre smuktelėjo Tado Kijansko atstovaujama Kielcų „Korona“ komanda, namuose susitikimą su keturioliktoje vietoje esančiu Belchatuvo GKS (12 tšk.) klubu baigusi lygiosiomis 2:2 (2:0).

Lietuvis žaidė visą susitikimą, kuriame šeimininkai nuo 29 minutės rungtyniavo be pašalinto iš aikštės Jaceko Kielbo.

Po tikslių Pavolo Stano (15 min.) ir Tomaszo Lisowskio (45+3 min.) smūgių šeimininkai pirmavo 2:0, tačiau antrame kėlinyje Tomaszas Wrobelis (69 min.) sušvelnino, o Maciejus Mysiakas (90+2 min.) išlygino rezultatą.

Keturioliktą tašką pirmenybėse iškovojo ir į vienuoliktą vietą pakilo Vytauto Andriuškevičiaus atstovaujama Gdansko „Lechia“ komanda, savo aikštėje mačą su aštuntoje pozicijoje esančia Lodzės "Widzew" (18 tšk.) ekipa, kuriai atstovauja Mindaugas Panka, baigęs lygiosiomis 0:0.

Visą susitikimą žaidę abu lietuviai buvo įspėti - V. Andriuškevičius 79 minutę, o M. Panka - 90+3.

Lenkijos čempionato lydere lieka Vroclavo „Šląsk“ (25 tšk.) komanda, lenkianti Varšuvos „Legia“, Chožuvo „Ruch“ ir Varšuvos „Polonia“ (po 22 tšk.) futbolininkus.

Šalies čempionė Krokuvos „Wisla“ (21 tšk.) smuktelėjo į šeštą poziciją.

Balstogės „Jagiellonia“ (17 tšk.) su Andriumi Skerla užima devintą vietą, o Lubino „Zaglębie“ (10 taškų) ekipa su Darvydu Šernu ir Dominyku Galkevičiumi - tik penkioliktą.

Ž.Karčemarskas Turkijos pirmenybių rungtynėse nepraleido įvarčio>

Devintą tašką Turkijos čempionato dešimtame ture iškovojo penkioliktą vietą aštuoniolikos komandų turnyre užimantis vartininko Žydrūno Karčemarsko atstovaujamas „Gaziantepspor“ klubas.

„Gaziantepspor“ ekipa, kurios vartus gynė lietuvis, svečiuose mačą su penktoje pozicijoje esančiais „Orduspor“ (17 tšk.) futbolininkais baigė lygiosiomis 0:0.

Turkijos pirmenybių lyderiu tebėra čempiono titulą ginantis Stambulo „Fenerbahce“ (21 tšk.) klubas, trim taškais lenkiantis Stambulo „Galatasaray“ ir „Manisaspor“ ekipas.

S.Mikoliūnas buvo pašalintas iš aikštės

Šeštadienį buvo žaidžiamos aukščiausiojo Ukrainos futbolo diviziono rungtynės.

Turnyro lentelės kaimynų dvikovoje Kijevo „Arsenal“ klubas svečiuose 0:1 nusileido Dnepropetrovsko „Dnipro“ ekipai. Šiame mače nepasisekė sostinės klubui atstovaujančiam Sauliui Mikoliūnui. Antrame kėlinyje, esant lygiam rezultatui 0:0, jis gavo antrą geltoną kortelę ir buvo pašalintas iš aikštės.

Praėjus nedaug laiko varžovai įmušė įvartį ir „Arsenal“ ekipa pralaimėjo, „Dnipro“ futbolininkams užleisdama ketvirtą turnyro lentelės vietą.