Antroje vietoje liko Tado Labuko atstovaujamas Rygos „Skonto“ (59 tšk.) klubas, svečiuose 0:1 (0:0) nusileidęs trečioje pozicijoje esančiai bei čempionės titulą ginančiai „Ventspils“ (58 tšk.) ekipa su Simonu Pauliumi.

S. Paulius žaidė visą susitikimą, o T. Labuką 60-ą minutę pakeitė Valerijus Šabala. Pergalingą įvartį įmušė japonas Yosuke Saito.

Dėl medalių kovą tęsia ir ketvirtoje pozicijoje esanti lietuvių atstovaujama Liepojos „Metalurgs“ (55 tšk.) komanda, svečiuose 2:0 (2:0) įveikusi šeštą vietą užimančią „FC Jūrmala“ (33 tšk.) ekipą.

Tomas Tamošauskas ir Mindaugas Bagužis nugalėtojų gretose žaidė visą mačą.

15-ą minutę įspėtas Rytis Leliūga rungtyniavo iki 90+2 minutės, o tik 86-ą minutę aikštėje pasirodęs Lukas Kochanauskas įspėtas buvo jau po dviejų minučių.

24-ą tašką iškovojo aštuntoje pozicijoje esanti „FK Jelgava“ komanda, namuose susitikimą su devintą vietą užimančiais „Gulbene 2005“ (23 tšk.) futbolininkais baigusi lygiosiomis 0:0.

Jelgavos klubo gretose Mindaugas Grigalevičius žaidė visą mačą, Deividas Lukošius - iki 84 minutės, o Darius Jankauskas liko atsargoje.

Penkioliktą nesėkmę patyrė ir pirmenybių autsaideriu tapo Rygos „Daugava“ (22 tšk.) klubas su Deividu Kapustu, svečiuose 3:4 (0:3) nusileidęs į septintą poziciją pakilusiai Kekavos „FS METTA/LU“ (24 taškai) ekipai.

Lietuvis žaidė nuo 54 minutės.

Klubas su L.Pilibaičiu tapo Vengrijos pirmenybių lyderiu

Šeštą pergalę 2012-2013 metų Vengrijos futbolo čempionato aštunto turo rungtynėse iškovojo ir šešiolikos komandų turnyro lyderiu tapo praėjusių pirmenybių bronzos medalininkas Lino Pilibaičio atstovaujamas Dėro ETO (19 tšk.) klubas.

Dėro futbolininkai svečiuose 1:0 (0:0) įveikė į penktą poziciją nukritusią Sekešfėhervaro „Videoton“ (14 tšk.) ekipą ir pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją iki septynerių.

Visą susitikimą žaidęs lietuvis 54 minutę buvo įspėtas, o pergalingą įvartį įmušė Tamašas Koltai'us (68 min.).

Antrą vietą čempionate užima Budapešto MTK (17 tšk.) komanda, trečią - nugalėtojo titulą ginantis Debreceno VSC (16 taškų) klubas.