Po trijų pirmų turų lietuvių sąskaitoje dabar yra 4 taškai. Mūsiškiai ankstesniuose mačuose sužaidė lygiosiomis 1:1 namuose su Slovakija, o išvykoje 0:2 pralaimėjo Graikijai.

Lichtenšteino ekipa šiame atrankos cikle jau patyrė visas tris nesėkmes - prieš tai 0:2 nusileido slovakams ir 1:8 buvo sutriuškinta Bosnijoje ir Hercegovinoje.

Lietuvos rinktinei Lichtenšteinas buvo itin neparankus varžovas. 2011 metų Europos čempionato atrankos varžybose mūsiškiai dvikovoje su šia komanda iškovojo vos tašką ir neįmušė nė vieno įvarčio - pralaimėjimas 0:2 Vaduce ir lygiosios 0:0 Kaune.

E. Česnauskis įveikė Lichtenšteino prakeiksmą ir įmušė priešininkams įvartį po beveik 230 minučių žaidimo su jais. Lietuva liko ketvirtoje turnyro lentelės vietoje, o Lichtenšteinas - paskutinis.

Lietuvos rinktinės gretose po ilgos pertraukos vėl pasirodė traumą išsigydęs Marius Stankevičius, kuris per tris minutės spėjo gauti geltoną kortelę. Iš viso šiame šiurkščiame mače buvo įspėti net 8 futbolininkai - 5 lietuviai ir 3 Lichtenšteino ekipos žaidėjai.

Rezultatas

Lichtenšteinas 0 - 2 Lietuva

51' Edgaras Česnauskis [0 - 1]
75' Edgaras Česnauskis [0 - 2]

Lichtenšteinas: Benjaminas Buchelis, Yves'as Oehri, Danielis Kaufmannas, Ivanas Quintansas, Martinas Stocklasa, Franzas Burgmeieris, Philippe'as Erne'as (86' Philippas Ospeltas), Nicolas Hasleris (73' Niklasas Kieberis), Sandro Wieseris (84' Lucas Eberle), Michele Polverino ir Thomasas Beckas.

Statistika

Lichtenšteinas - Lietuva

Smūgiai į vartų plotą: 2 - 3;
Smūgiai link vartų: 4 - 4;
Kampiniai: 2 - 3;
Pražangos: 8 - 21;
Geltonos kortelės: 3 - 5 (šaltinis: uefa.com)

Kamuolio kontrolė: 44 proc. - 56 proc.;
Smūgiai į vartų plotą: 1 - 3;
Smūgiai link vartų: 7 - 10;
Kampiniai: 3 - 3;
Nuošalės: 0 - 2
Pražangos: 11 - 22;
Geltonos kortelės: 3 - 5 (šaltinis: guardian.co.uk)

Kiti G grupės rezultatai:

Slovakija 2 - 1 Latvija

5' Marek Hamšik [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
9' Marek Sapara [2 - 0]
84' Maris Verpakovskis [2 - 1] (iš 11 metrų baudinio)

Graikija 0 - 0 Bosnija ir Hercegovina