Šioje E atrankos grupėje taip pat dalyvauja Anglija, Šveicarija, Slovėnija ir Estija.

Pirmadienį anglai Bazelyje 2:0 laimėjo prieš Šveicariją, o estai Taline 1:0 pranoko Slovėniją. Lietuva su Anglija dėl vienodo įvarčių santykio E grupėje dalinasi pirmą vietą.

Lietuvos ir San Marino rinktinės yra susitikusios 2004 metais pasaulio čempionato atrankoje.

Tuomet Kaune mūsiškiai rugsėjį iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 4:0, o išvykoje lapkritį teko gerokai paplušėti – pergalę 1:0 lėmė vienintelis Deivido Česnauskio įvartis.

Iš viso dviejų valstybių įvairių amžiaus grupių rinktinės susitiko septynis kartus. Šešias dvikovas laimėjo lietuviai, vienerios baigėsi lygiosiomis.

Rezultatas:

San Marinas 0 - 2 Lietuva

5' Deivydas Matulevičius [0 - 1]
36' Arvydas Novikovas [0 - 2]

San Marinas: Aldo Simoncini; Cristian Brolli, Davide Simoncini, Fabio Vitaioli, Manuel Battistini, Giovanni Bonini (87' Lorenzo Buscarini), Luca Tosi (57' Michele Cervellini), Alex Gasperoni, Jose Hirsch (76' Mattia Stefanelli), Matteo Vitaioli, Andy Selva.

Rungtynių eiga:

Prancūzijoje vyksiančiame 2016 metų Europos futbolo pirmenybių finalo etape pirmą kartą dalyvaus 24 rinktinės, o turnyro šeimininkė atleista nuo atrankos varžybų. Dėl likusių 23 kelialapių kovos 53 Senojo žemyno komandos, suskirstytos į devynias atrankos grupes.

Dvi geriausios grupių rinktinės ir sėkmingiausiai pasirodžiusi tarp trečioje pozicijoje likusių ekipų iš karto pateks į UEFAEuro-2016“ (birželio 10 - liepos 10 d.) finalo etapą. Dėl likusių keturių vietų atkrintamose varžybose kovos aštuonios trečias vietas grupėse užėmusios komandos.