Įvarčius žalgiriečiams pelnė Vytautas Lukša 17-ą, lenkas Jakubas Wilkas 27-ą, baltarusis Jurijus Kendyšas 64-ą ir kiprietis Kristis Andreou 65-ą minutėmis.

Atsakoma dvikova, kuri veikiausiai bus tik formalumas, gegužės 5-ą dieną vyks Kaune.

Beje, „Žalgiris“ balandžio 18-ą dieną pralaimėtose rungtynėse su „Trakais“ Lietuvos čempionate prarado vieną komandos lyderių. Dešinės šlaunies traumą patyrė ir maždaug mėnesį nežais saugas iš Prancūzijos 23-ejų metų Serge'as Nyuiadzi.

Rezultatas:

Vilniaus „Žalgiris“ 4 - 0 Kauno „Spyris“.

17' Vytautas Lukša [1 - 0]
27' Jakub Wilk [2 - 0]
64' Jurij Kendyš [3 - 0]
65' Kristis Andreou [4 - 0]

„Žalgiris": Saulius Klevinskas, Egidijus Vaitkūnas, Semiras Kerla, Georgas Freidgeimas, Jakubas Wilkas (46 min. Elivelto), Jurijus Kendyšas (65 min. Danielis Romanovskis), Deividas Šemberas (46 min. Artakas Jedigarijanas), Paulius Janušauskas, Mantas Kuklys, Vytautas Lukša, Kristis Andreou.

„Spyris": Modestas Stonys, Matas Gavrilovas, Rokas Sikorskis, Benas Olencevičius, Darius Šinkūnas, Paulius Daukša, Donatas Stulga (60 min. Giuseppe Palma), Jevgenijus Morozas, Lukas Sendžikas, Audrius Kšanavičius (54 min. Dmitrijus Rekišas), Andrius Velička (46 min. Ernestas Mickevičius).

Atsarginiai: Deividas Mikelionis, Tomas Bučma, Ignas Dedura.

Rungtynių eiga

Abiejų komandų sudėtyje šiai taurės pusfinalio dvikovai, lyginant su paskutinėmis „SMSCredit.lt A lygos“ rungtynėmis, įvyko pasikeitimų. Tačiau „Žalgiris“ jau nuo rungtynių pradžios dominavo aikštėje ir 17-ą min. išsiveržė į priekį. Suklaidinęs gynėją baudos aikštelės krašte, gražiu smūgiu į tolimą vartų kampą pasižymėjo V. Lukša.

Prabėgus dar dešimčiai minučių po kombinacijos, kurioje dalyvavo V. Lukša ir Egidijus Vaitkūnas, komandos draugų perdavimą gavusiam J. Wilkui liko iš kelių metrų pasiųsti kamuolį į vartus.

Antrame kėlinyje „Žalgiris“ toliau kontroliavo žaidimą ir ne kartą sudrebino varžovų vartų konstrukciją. 64-ą min. po Manto Kuklio perdavimo smūgiu galva trečią įvartį pelnė J. Kendyšas, o dar po minutės V. Lukša įsiveržė į baudos aikštelę ir jo perduotą kamuolį griūdamas iš arti įmušė K. Andreou.

Kitoje pusfinalio poroje Klaipėdos „Atlantas“ po pirmo mačo išvykoje pirmauja prieš Kazlų Rūdos „Šilą“ 1:0. Atsakomos rungtynės vyks uostamiestyje gegužės 6-ą dieną.

LFF taurės finalas įvyks gegužės 23-ią Šiauliuose.