Mariaus Stankevičiaus treniruojamas „Kauno Žalgirio“ klubas įspūdingu stiliumi žengė į LFF taurės ketvirtfinalį.

Žalgiriečiai aštuntfinalyje Dariaus ir Girėno stadione sutriuškino praėjusių metų taurės laimėtoją sostinės „Žalgirį“.

Nuo pat rungtynių pradžios solidžiai dvikovoje atrodę kauniečiai į priekį išsiveržė pirmojo kėlinio pabaigoje, kai 37 minutę pasižymėjo aikštėje po keitimo pasirodęs prancūzas Rosario Latouchentas.

Antrame kėlinyje M. Stankevičiaus komanda turėjo ne vieną galimybę išeiti į kontratakas, o viena jų 58 min. baigėsi puikiu Xabi Auzmendi įvarčiu – 2:0.

„Kauno Žalgiris“ pavojingų progų turėjo ir daugiau, o tašką rungtynėse padėjo patys vilniečiai.

Bandydamas išmušti kamuolį nuo vartų svečių vartininkas Tomislavas Duka kurioziškai pataikė juo į savo komandos draugo Stipe Vučuro galvą ir padėjo tašką – 3:0.

Tai buvo pirmoji „Kauno Žalgirio“ pergalė prieš Vilniaus „Žalgirį“ taurės turnyruose.