Riterių vyriausiasis treneris Valdas Urbonas šiose rungtynėse leido pailsėti vienuolikai (!) pagrindinių žaidėjų, o jų vietą aikštėje užėmė daugiausiai „Trakų B“ ekipai atstovaujantys futbolininkai.

Didele sparta pradėję dvikovą, trakiškiai per dešimt minučių sugebėjo sukurti trys fantastines progas įvarčiui įmušti, tačiau nei Rokui Masenzovui nei Titui Vitukynui to padaryti nepavyko.

Pirmasis įvartis į „Lygio“ vartus krito sužaidus maždaug dešimt minučių, kai tobulą L. Kochanausko perdavimą „uždarė“ A. Kazakevičius.

Po šio įvarčio „Trakai“ dar labiau padidino spartą, kuri per labai trumpą laiką jau minėtam L. Kochanauskui suteikė dvi nuostabias galimybes pelnyti pirmąjį įvartį 2016 metais. Pirmuoju bandymu jam pavyko, antruoju – ne.

„Jaučiuosi pavargęs. Tiesa, net nežinau, ar tas nuovargis labiau fizinis, ar psichologinis. Vis tik, daugiau nei kėlinį žaidžiau pirmą kartą po labai ilgos pertraukos. Noriu pagirti varžovus už jų pasirinktą taktiką bei bandymus trukdyti mums žaisti“, – po dvikovos kalbėjo L. Kochanauskas.

Įmušę antrąjį įvartį, „Trakai“ spartą sumažino, tačiau net ir prie sulėtėjusio tempo varžovai prisitaikyti nesugebėjo.

Antrasis kėlinys nuo pirmojo žaidimo prasme nesiskyrė, tik skirtumas tas, kad progų riteriai kūrė gerokai mažiau. Prie to prisidėjo ir ant suolo 60-ą minutę sėdęs L. Kochanauskas bei netrukus pakeistas Titas Vitukynas.

Ši pergalė trakiškiams padovanojo kelialapį į ketvirtąjį taurės etapą, kuriame varžovas paaiškės po burtų ceremonijos. Dėl patekimo į taurės aštuntuką trakiškiai kovos rugpjūčio 6 – 7 dienomis.