Visi įdomiausi veiksmai vyko pirmame kėlinyje. O jau po 24-ių minučių šeimininkai išsiveržė į priekį rezultatu 2:0. Tačiau sostinės ekipa nepasidavė ir dar pirmame kėlinyje išlygino rezultatą.

Vis dėl antroje susitikimo pusėje „Bayer“ išlaikė susikurtą persvarą ir į savo sąskaitą įsirašę labai reikalingus tris taškus.

„Bayer“ 2 - 1 „Hertha“
1' [1 - 0] Stefan Kiessling
24' [2 - 0] Julian Brandt
38' [2 - 1] Sandro Wagner

„Hoffenheim“ 2 - 0 „Augsburg“
19' [1 - 0] Sejad Salihovič
42' [2 - 0] Jannik Vestergaard

Prancūzijoje „Lyon“ nugalėjo PSG

Prancūzijos „Ligue-1“ futbolo čempionate sužaistos trys XXXIII-io turo rungtynės. Savo lyderį Zlataną Ibrahimovičių praradusi ir iš UEFA Čempionų lygos iškritusi PSG komanda pralaimėjo „Lyon“ futbolininkams rezultatu 0:1.

Čempionų titulą ginantis Paryžiaus klubas patyrė nesėkmę po 16 iš eilės nepralaimėtų mačų, tačiau vis tiek užtikrintai pirmauja pirmenybėse.

„Nantes“ 1 - 0 „Guingamp“
4' [1 - 0] Serge Gakpe

„Reims“ 2 - 2 „Saint Etienne“
24' [1 - 0] Gaetan Charbonnier
50' [2 - 0] Franck Signorino
51' [2 - 1] Brandao
90+1' [2 - 2] Francois Clerc

„Lyon“ 1 - 0 „Paris Saint Germain“
31' [1 - 0] Jordan Ferri