Saugo sugrįžimas pagyvino žaidimą

Lietuvos ekipos gretas rungtynėse dėl 7 vietos sustiprino po diskvalifikacijos grįžęs saugas Deimantas Petravičius. Būtent jis buvo vienas aktyviausių mūsiškių žaidėjų ir nuolat kėlė grėsmę latvių gynėjams kairiajame atakos krašte.

Dvikovos pradžioje šiek tiek pavojingesnės buvo latvių atakos, tačiau varžovai nesukūrė realių progų. Geriausią šansą pirmojo kėlinio viduryje turėjo Klaudijus Upstas. Jis baudos aikštelės krašte atsidūrė vienas prieš vieną, tačiau nepataikė į vartus.

Latviai dažniausiai grasino mūsiškių vartams po baudos smūgių. 38 min. po varžovų iš krašto siųsto kamuolio kamuolys praskriejo šiek tiek virš vartų liesdamas skersinį. Tikslumo varžovams pritrūko ir po perdavimo iš krašto kėlinio pabaigoje.

Iniciatyvą pavertė įvarčiu

Antrajame kėlinyje Lietuvos komanda pradėjo vis labiau dominuoti aikštėje. Netaiklus buvo D. Petravičiaus smūgis iš toli. 58 min. po baudos smūgio atšokusį kamuolį lietuvis smūgiavo tiesiai į vartininką.

63 min. Lietuvos rinktinei pagaliau pavyko išsiveržti į priekį. Greitoje atakoje po perdavimo iš dešinės komandos draugo praleistą kamuolį Erikas Skripkinas iš 13 metrų smūgiavo į vartus. Vartininkas atmušė smūgį, tačiau pirmas prie kamuolio suskubęs Tomas Salamanavičius pelnė savo antrąjį įvartį turnyre.

Dvikovos pabaigoje rezultatą padidinti dar galėjo D.Petravičius, bet jo reidas baigėsi smūgiu šalia vartų. Latvių atakos dažniausiai taip pat baigdavosi netiksliais smūgiais ir neprivertė vartininko Edvino Gertmono rimčiau paplušėti. Lietuva nugalėjo 1:0 ir užėmė 7-ąją vietą.

12-os komandų turnyras Sankt Peterburge finišuos sekmadienio vakare. Varžybų finale susitiks dvi komandos, kurios buvo mūsiškių varžovėmis - Ukraina ir Rusija.