Šeimininkų gretose Tomas Tamošauskas ir Mindaugas Bagužis žaidė visą susitikimą, Rytis Leliūga - iki 63 minutės, o Lukas Kochanauskas - nuo 89 minutės.

Svečių gretose S. Paulius rungtyniavo visas 90 minučių.

Pergalingą įvartį pirmame kėlinyje įmušė Girtis Karlsonas (15 min.).

Du taškus prarado antroje vietoje esantis Tado Labuko atstovaujamas Rygos „Skonto“ (60 tšk.) klubas, savo aikštėje neįveikęs penktoje pozicijoje esančios Jūrmalos „Spartaks“ (40 tšk.) ekipos, kurią treniruoja Arminas Narbekovas - lygiosios 0:0.

Artimiausių persekiotojų praradimais pasinaudojo dešimties komandų turnyre pirmaujanti Daugpilio „Daugava“ (66 tšk.) komanda namuose 1:0 (1:0) įveikusi į aštuntą vietą nukritusią Kekavos „FS METTA/LU“ (24 tšk.) ekipą.

Ketvirtose turo rungtynėse į septintą poziciją pakilusi dviejų lietuvių „FK Jelgava“ (27 tšk.) komanda svečiuose 2:1 (1:1) įveikė pirmenybių autsaiderį Rygos „Daugava“ (22 tšk.) klubą su Deividu Kapustu.

Nugalėtojų gretose Mindaugas Grigalevičius žaidė iki 64 minutės, iki 79 minutės rungtyniavęs Deividas Lukošius 19 minutę buvo įspėtas, o Darius Jankauskas liko atsargoje.

Šeimininkų ekipoje D. Kapustas žaidė nuo 71 minutės.