Jau 2 min. 19-metis Stipe Biukas išvedė „Hajduk“ ekipą į priekį, tačiau svečiai pirmavo neilgai.

14 min. rezultatą išlygino Jose Luis Moralesas, 19 min. į savo vartus kamuolį nukreipė Marko Livaja.

Košmariškai Kroatijos vicečempionams klostėsi pirmo kėlinio pabaiga.

36 min. savo antrą ir komandos trečią įvartį pelnė J. L. Moralesas, o prieš pat pertrauką (45+1') pranašumą didino puolėjas Gerardas Moreno.

Visgi, „Hajduk“ ekipai po pertraukos pavyko sumažinti skirtumą – 85 min. nuo 11 m žymos tiksliai smūgiavo saugas Marco Fossati.

Tad prieš atsakomąją dvikovą Splite V. Dambrausko auklėtiniai turi dviejų įvarčių deficitą (2:4).

Atsakomosios rungtynės – po savaitės rugpjūčio 25 dieną. Poros nugalėtojas keliaus į Konferencijų lygos grupių turnyrą.

Su gyva viltimi antrąją dvikovą pasitiks Rygos RFS, kuriai atstovauja vartininkas Vytautas Černiauskas ir saugas Karolis Uzėla.

Latvijos čempionai namuose 2:2 išsiskyrė su Belfasto „Linfield“ (Šiaurės Airija).

Dar likus porai minučių iki pagrindinio laiko pabaigos svečiai pirmavo 2:0, tačiau RFS demonstravo charakterį ir išplėšė lygiąsias.

89 min rezultatą švelnino puolėjas iš Austrijos Kevinas Friesenbichleris, paskutinėmis dvikovos akimirkomis rezultatą išlygino gynėjas Ziga Lipusčekas.

V. Černiauskas liko atsargoje, K. Uzėla neregistruotas dvikovai.