Nuo pirmųjų minučių progas kurti ėmusi „Barca“ varžovų gynybą ir vartų sargą pramušė tik po valandos, kuomet pirmąjį mačo įvartį įmušė brazilas Neymaras.

Po dešimties minučių skirtumą padvigubino 11 metrų baudinį realizavęs urugvajietis L. Suarezas, o tašką šiose rungtynėse 84-ą minutę padėjo dublį atlikęs Neymaras.

Tris taškus į savo sąskaitą įsirašiusi „Barca“ tapo vienvalde pirmenybių lydere, nes Madrido „Real“ klubas patyrė nesėkmę. Sostinės ekipa išvykoje 2:3 pralaimėjo „Sevilla“ futbolininkams.

„Barcelona“ 3 – 0 „Villarreal“
60' [1 - 0] Neymar
70' [2 - 0] Luis Suarez (iš 11 metrų baudinio)
85' [3 - 0] Neymar

Bilbao „Athletic“ 2 – 1 „Espanyol“
8' [1 - 0] Inaki Williams
51' [1 - 1] Hernan Perez
64' [2 - 1] Raul Garcia

„Atletico“ 1 - 0 „Sporting“
90' [1 - 0] Antoine Griezmann

„Sevilla“ 3 - 2 „Real“
22' [0 - 1] Sergio Ramos
36' [1 - 1] Ciro Immobile
61' [2 - 1] Ever Banega
74' [3 - 1] Fernando Llorente
90' [3 - 2] James Rodriguez