Kelių tūkstančių žiūrovų akivaizdoje „Aalborg“ visas problemas išsprendė dar iki pertraukos – 20-ąją ir 26-ąją minutėmis įvarčiais džiaugėsi Kasperas Kuskas (2:0). Aikštėje dominavę svečiai ne tik ilgiau kontroliavo kamuolį, bet ir aštriau puolė bei sukūrė gerokai daugiau progų įvarčiui pasiekti.

Pirmą kartą pirmos „Aalborg“ ekipos marškinėlius oficialiose rungtynėse vilkėjusiam L. Spalviui debiutas neapkarto – lietuvis buvo aktyvus ir pastebimas, o jo pavardę ne kartą garsiai tarė rungtynių komentatoriai. Tiesa, iki idealaus mačo Lukui pritrūko įvarčių – turėtų progų išnaudoti nepavyko, kamuolys skriejo šalia vartų. Lietuvis aikštėje praleido 70 minučių.

Vis tvirčiau Danijoje besijaučiantis puolėjas šiame sezone nuolat patekdavo į rungtynių paraišką, tačiau į aikštę išbėgęs iki šio vakaro nebuvo. Dar prieš jaunimo čempionatą L. Spalvis kartu su „Aalborg“ buvo išvykęs ir į Gruziją, kur UEFA Europos lygos rungtynėse liko ant suolo.

Lietuvos U-21 rinktinės žaidėjui tai – pirmas rimtas sezonas. Anksčiau L. Spalvis gynė rezervinės komandos garbę.