L. Spalvis žaidė nuo rungtynių pradžios ir 77-ą minutę pelnė pergalingą įvartį. Tai jau 9-tas lietuvio įvartis šį sezoną per 11-a sužaistų rungtynių. L. Spalvis - rezultatyviausias Danijos lygos žaidėjas.

Beje, visus tris įvarčius pasiekė svečiai iš Olborgo. 20-ą minutę vartininkas Nicolai Larsenas nukreipė kamuolį į savo vartus (0:1), o 41-ą minutę saugas Kasperas Risgardas išlygino rezultatą 1:1.

„Esbjerg“ futbolininkai patyrė penktą nesėkmę ir su 11 taškų liko dešimti.

Dvylikos komandų turnyre pirmauja Herningo „Midtjylland“ (27 tšk.) klubas, lenkiantis „FC Copenhagen“ (24 tšk.) futbolininkus ir Haderslevo „Sonderjyske“ (21 tšk.) komandą.

Rezultatas:

„Esbjerg“ 1 - 2 „Aalborg“

20' Nicolai Larsen [1 - 0] („Aalborg“) - į savo vartus
41' Kasper Risgard [1 - 1]
77' Lukas Spalvis [1 - 2]