Mačo pradžia „Valencia“ ekipai nieko blogo nežadėjo. Priešingai, svečiai po 29 min. Eliaquimo Mangala pelnyto įvarčio pirmavo 1:0.

Tačiau po 7-erių minučių rezultatą išlygino Luisas Suarezas.

Kėlinio gale ekipos dar spėjo apsikeisti įvarčiais. 44-ąją min. pirmojo įvarčio autorius E. Mangala neleistinai baudos aikštelėje sustabdė L. Suarezą ir uždirbo ne tik 11 metrų baudinį, bet už antrąją geltoną kortelę buvo pašalintas iš aikštės.

11 m baudinį tiksliai realizavo Lionelis Messi. Tačiau prieš pat teisėjo švilpuką „Valencia“ sugebėjo nubausti šeimininkus. Po Jose Gaya perdavimo kamuolį į katalonų vartus pasiuntė Muniras El Haddadi.

Po rezultatyvaus pirmojo kėlinio švieslentė fiksavo lygų rezultatą – 2:2.

Po pertraukos mažumoje rungtyniavę svečiai neatsilaikė: 52 min. savo antrąjį įvartį pelnė Lionelis Messi ir išvedė „Barceloną“ į priekį.

Mačo pabaigoje katalonų ekipos pergalę įtvirtino tikslus Andre Gomeso smūgis.

Po pergalės „Barcelona“ klubas (63 taškai, po 28 rungtynių) sumažino skirtumą nuo čempionate pirmaujančios Madrido „Real“ ekipos (65 taškai, po 27 rungtynių).

14-tą vietą užimančios „Valencia“ komandos sąskaitoje – 30 taškų.

Visi sekmadienio Ispanijos „Primera“ čempionato rezultatai:

„Leganes“ 0 – 0 „Malaga“

Madrido „Atletico“ 3 - 1 „Sevilla“

37 min. [1:0] Diego Godinas

61 min. [2:0] Antoine Griezmanas

77 min. [3:0] Koke

85 min. [3:1] Joaquinas Correa

La Korinjos „Deportivo“ 0 - 1 „Celta Vigo“

74 min. [0:1] Iago Aspas

„Sporting Gijon“ 3 – 1 „Granada“

51 min. [0:1] Sverriras Ingi Ingasonas

60 min. [1:1] Lacina Traore

64 min. [2:1] Jeanas-Sylvainas Babin

67 min. [3:1] Carlosas Carmona

82 min. Lacina Traore nerealizavo 11 m baudinio

„Barcelona“ 4 – 2 „Valencia“

29 min. [0:1] Eliaquimas Mangala

35 min. [1:1] Luisas Suarezas

45 min. [2:1] Lionelis Messi (11 m baudinys)

45 min. [2:2] Muniras El Haddadi

52 min. [3:2] Lionelis Messi

89 min. [4:2] Andre Gomesas