Pirmosios rungtynių minutės buvo skirtos žvalgybai ir tik 16-ą mačo minutę „Kruojos“ žaidėjo Radanfaho Abu Bakro smūgis sudrebino skersinį.

Antroje pirmojo kėlinio dalyje iniciatyvą perėmė svečiai. 23-ią minutę Roberto Vėževičiaus perdavimo nepasiekė Ričardas Beniušis, tačiau jau po trijų minučių R. Veževičius surado Tomą Birškį, kuris pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

40-ąją minutę klysta „Ekrano“ vartininkas Kornelijus Timofejevas, tačiau „Kruojos“ ekipa šios progos neišnaudojo. Paskutinėmis pirmo kėlinio minutėmis laimę pabando „Ekrano“ žaidėjas Elivelto Ribeiro Dantas, tačiau smūgiuotą kamuolį blokavo „Kruojos“ gynėjai.

Antrą kėlinį aktyviai pradėjo „Ekrano“ futbolininkai, kurie kėlė tris kampinius iš eilės. 54-ą minutę aštrų perdavimą atliko „Ekrano“ žaidėjas Sigitas Urbys, tačiau kamuolio jo komandos draugai nepasiekė.

75-ą minutę tolimą smūgi atliko „Ekrano“ žaidėjas Tomas Salamanavičius, o 81-ąją perdavimo iš krašto sulaukia Tomas Birškys, tačiau jo smūgis galva netikslus.

87-ąją minutę Lukas Kochanauskas sulaukė Edgaro Baranausko perdavimo iš krašto ir išlygino rezultatą.

Paskutinėmis minutėmis „Ekranas“ užgulė varžovų vartus ir už tai būvo skaudžiai nubausti. Jau teisėjo pridėto laiko pabaigoje „Kruojos“ žaidėjas Valdas Pocevičius iš kairiojo krašto atliko perdavimą į baudos aikštelę ir R. Beniušis galva įmušė pergalingą įvartį.

Rezultatas:

Panevėžio „Ekranas“ – Pakruojo „Kruoja“ 1:2 (0:1)

„Ekranas“: Kornelijus Timofejevas, Rytis Pilotas, Edvinas Girdvainis, Aleksandar Šušnjar, Sigitas Urbys (78 min. Aivaras Meškinis), Dovydas Norvilas, Edgaras Baranauskas, Tomas Salamanavičius, Tomas Dapkus (62 min. Uchenna Calistus Umeh), Elivelto Ribeiro Dantas (88 min. Rokas Stanulevičius), Lukas Kochanauskas

„Kruoja“: Martynas Matuzas, Valdas Pocevičius, Alfredas Skroblas, Donatas Strockis, Radanfahas Abu Bakras, Nerijus Mačiulis, Tautvydas Eliošius, Tomas Birškys, Andrius Arlauskas (56 min. Youbu Jean Noel Thome), Robertas Vėževičius (78 min. Darius Jankauskas), Ričardas Beniušis

Įvarčiai: T. Birškys (26 min.), L. Kochanauskas (87 min.), R. Beniušis (90+4 min.)

Geltonos kortelės: R. Vėževičius (27 min.), A. Šušnjaras (66 min.), A. Skroblas (72 min.)

„Banga“ nubaudė progas iššvaisčiusią „Sūduvą“

Gargždų „Banga“ atlaikė Marijampolės „Sūduvos“ šturmą pirmosiose A lygos rungtynėse ir 2014 m. čempionatą pradėjo pergale minimaliu rezultatu 1:0 (0:0). Į medalius nusitaikęs Suvalkijos klubas kaltinti gali tik save. Puikių progų neišnaudojo Tomas Radzinevičius, Audrius Brokas ir Karolis Chvedukas. „Bangos“ pergalė nulėmė taiklus Aurelijaus Staponkos smūgis.

Dvikovą aktyviau pradėjo svečiai ir jau 5-ąją minutę privalėjo išsiveržti į priekį, bet, baudos aikštelėje gražiai suklaidinęs gynėją, A. Staponka kaire koja smūgiavo tiesiai į vartininką. „Sūduva“ atsakė labai pavojinga ataka, kuri taip pat galėjo baigtis įvarčiu. Valentinas Baranovskis aukštu perdavimu iš dešinės surado Tomą Radzinevičių, kurio stiprus smūgis galva sudrebino skersinį.

Legionierius iš Italijos Giorgio Russo neišnaudojo dar vienos „Sūduvos“ progos 14-ąją minutę. Neleisdamas kamuoliui nusileisti ant žemės jis techniškai pabandė jį nukreipti į vartus po Mariaus Činiko perdavimo, bet smūgiavo netaikliai. Aktyviai žaidusiam italui rungtynės baigėsi po 10 minučių. Dėl traumos jis buvo priverstas palikti aikštę.

Abi komandos kovojo negailėdamos viena kitos. Teisėjas ramino pernelyg kietai žaidusius A. Staponką, Mantą Gudauską ir Audrių Broką.

37-ąją minutę vaikiškai savo aikštės pusėje suklydo Gytis Urba. Jo laimei, kamuolį perėmusio Sergejaus Ševčiuko perdavimą į baudos aikštelę nutraukė vartininkas Džiugas Bartkus.

T. Radzinevičius 41-ąją minutę neišnaudojo antrosios savo progos, iš kelių metrų nesugebėjęs galva pataikyti į vartus, po idealaus M. Činiko perdavimo. Po keturių minučių kamuolį vaikiškai prarado ir „Sūduvos“ puolėją baudos aikštelės prieigose nugriovė Aleksandras Ruskichas. Marko Andjelkovičius atliko puikų baudos smūgį, tačiau dar puikiau sužaidė Soslanbekas Aršijevas, gražiu šuoliu nukreipęs kamuolį į kampinį.

Pirmojo kėlinio viduryje „Bangos“ vartininkas patyrė trauma ir nebegalėjo tęsti rungtynių po pertraukos. Jį pakeitęs Šarūnas Jurevičius nesusikalbėjo su Milošu Kovaševičiumi ir vos nepadovanojo varžovams įvarčio 57-ąją minutę, kai nevykusiai smūgiuodamas atidavė kamuolį gargždiškiui. Šiam tolimas smūgis į tuščius vartus nepasisekė.

Antrąjį kėlinį užtikrinčiau pradėję svečiai 68-ąją minutę nutildė visus stadione susirinkusius „Sūduvos“ gerbėjus. Po A. Ruskicho perdavimo iš kairės A. Staponka gražiai galva nukreipė kamuolį į tolimą vartų kampą, išvesdamas „Bangą“ į priekį.

Po šešių minučių svečius išgelbėjo Š. Jurevičius. A. Brokas juvelyriniu perdavimu išvedė vieną prieš vartus Karolį Chveduką, bet Gargždų komandos vartininkas drąsiai pasitiko varžovą ir sugebėjo atremti jo bandymą perkelti kamuolį.

Užgulę varžovų vartus „Sūduvos“ futbolininkai vieną po kito kėlė kampinius, tačiau pavojingų momentų sukurti nesugebėjo. Po vieno jų, 83-ąją minutę, M. Činikas ir visi stadione susirinkę aikštės šeimininkų gerbėjai ėmė reikalauti 11 metrų baudinio už žaidimą ranka, tačiau rungtynių arbitro švilpukas tylėjo. Dar kartą baudinio Marijampolės komanda tikėjosi jau per pridėtą rungtynių laiką, rizikingai baudos aikštelėje kamuolį perėmus Artūrui Juchno, tačiau pražangos teisėjas neįžvelgė.

Paskutinę progą išlyginti rezultatą turėjo K. Chvedukas. Po kampinio visiškai laisvam likusiam saugui atšoko kamuolys, tačiau, dideliam sirgalių nusivylimui, stipriai smūgiuotas kamuolys praskriejo virš vartų.

Marijampolės „Sūduva“ – Gargždų „Banga“ 0:1 (0:0)

„Sūduva“: D. Bartkus, G. Urba, M. Kovaševičius, P. Kiselevskis (80 min. M. Kdouh), M. Ugge, V. Baranovskis, M. Činikas, G. Russo (24 min. A. Brokas), M. Andjelkovičius (70 min. A. Vaskela), K. Chvedukas, T. Radzinevičius

„Banga“: S. Aršijevas (46 min. Š. Jurevičius), K. Urbaitis (66 min. M. Kura), A. Dolženko, M. Gudauskas, A. Butkus, S. Ševčiukas (89 min. A. Juchno), M. Chablovas, A. Epifanovas, D. Arlauskis, A. Staponka, A. Ruskichas.

Įvarčiai: A. Staponka (68).

Geltonos kortelės: V. Baranovskis (45+1), M. Činikas (54), K. Chvedukas (89); A. Ruskichas (44).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (51)