Kauno ekipa 3-ią minutę pirmoji išsiveržė į priekį po brazilo Bolo įvarčio.

Po šios situacijos Kauno komanda turėjo dar keletą itin pavojingų išėjimų prie varžovų vartų, tačiau progomis pasinaudoti nesugebėjo ir neišvengė grubių klaidų.

Vien pirmojo kėlinio metu varžovai skaudžiai baudė už klaidas ir pelnė tris įvarčius – du kartus pasižymėjo Sergio Lozano, vieną įvartį pelnė Andre Coelho.

Po pertraukos „Barcelona“ smogė žaibiškai – sužaidus vos 8 sekundes įvarčiu pasižymėjo Matheusas, kuris vėliau pridėjo ir antrą savo įvartį.

Per likusį rungtynių laiką savo trečią įvartį pelnė S. Lozano, įvarčių sąskaitą atsidarė Carlosas Ortizas.

Galiausiai, savų progų neišnaudoję kauniečiai turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 7:1.

Rezultatas

„Kauno Žalgiris“ 1 – 7 „Barcelona“

3' [1:0] Bolo
9' [1:1] André Coelho
10' [1:2] Lozano
13' [1:3] Lozano
21' [1:4] Matheus Rodrigues
24' [1:5] Lozano
26' [1:6] Ortiz
29' [1:7] Matheus Rodrigues

Tašką per trejas rungtynes iškovojusi Kauno ekipa grupėje užėmė 4-ą vietą ir baigė kovas šiame turnyre.

Standings provided by SofaScore LiveScore

„Kauno Žalgirio“ salės futbolo komanda UEFA Futsal Čempionų lygos pagrindinį etapą „Žalgirio“ arenoje pradėjo nesėkme. Lietuvos čempionai pirmosiose rungtynėse rezultatu 1:4 (0:3) pralaimėjo Ispanijos vicečempionei Valensijos „Levante“ ekipai. Kitose grupės rungtynėse „Barcelona“ rezultatu 5:1 susitvarkė su Oršos „Viten“ iš Baltarusijos.

Antrosiose UEFA Futsal Čempionų lygos pagrindinio etapo rungtynėse „Kauno Žalgiris“ ir Oršos „Viten“ sužaidė lygiosiomis 3:3 (0:1). Kitose grupės rungtynėse „Barcelona“ net 9:2 sutriuškino Valensijos „Levante“ komandą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)