Pasak šiauliečių klubo svetainės, pirmo kėlinio pradžioje aktyvesni buvo svečiai, tačiau visos pastangos sukurti pavojingus momentus prie varžovų vartų žlugdavo dar aikštės viduryje. Nepaisant didesnės kamuolio kontrolės kamuolį iš vartų pirmieji turėjo traukti būtent „Šiaulių“ futbolininkai.

Po sėkmingai pakelto kampinio 25-ą minutę aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį 1:0. Praleidus įvartį žaidimas nepasikeitė. Kamuolį ir toliau daugiau kontroliavo šiauliečiai, tačiau dėl skubėjimo ir per didelių individualių žaidėjų veiksmų rezultato išlyginti nepavyko.

Antrame kėlinyje vaizdas pasikeitė. Vos prasidėjus antram kėliniui, šiurkščiai suklydo „Nevėžio“ vartininkas. Tuo pasinaudojęs N. Tokičius pelnė pirmą įvartį, o kitoje atakoje - ir antrą.

Po dviejų greitų svečių įvarčių „Nevėžio“ komandos žaidimas galutinai išsiderino. „Šiauliai“ pradėjo žaisti komandinį futbolą. Netrukus dar du įvarčius pasiekė M. Rašas ir, antram kėliniui įpusėjus, rezultatas jau buvo 4:1 šiauliečių naudai. Rungtynėms baigiantis M. Rašas puikiu tolimu smūgiu pelnė trečią savo ir penktą komandos įvartį.

„Pirmajame kėlinyje žaidėjai turbūt nesuprato, ko aš iš jų reikalavau, nuvertino varžovą ir tikėjosi įveikti „Nevėžį“ viena koja. To pasekmė - praleistas įvartis. Koncentracijos stoka savo baudos aikštelėje lėmė įvartį. Nepaisant kamuolio kontrolės, jokio aštrumo atakos smaigalyje sukurti nepavyko. Antrame kėlinyje vaizdas pasikeitė. Pagerėjo komandinis žaidimas“, - sakė „Šiaulių“ treneris Tomas Kančelskis.

Šiose rungtynėse „Šiauliai“ išbandė 21-erių metų vidurio gynėją lenką Mateuszą Lisieckį, kurio ateitis komandoje paaiškės artimiausiu metu.