Kaune sėkmingiau rungtynes pradėję žalgiriečiai antro kėlinio pradžioje pirmavo 3:0 po Xabi Auzmendi, Antono Fase ir Grato Sirgėdo tikslių smūgių.

Po trečiojo įvarčio veiksmas po truputį persikėlė į šeimininkų aikštės pusę, o galiausiai varžovai sumažino atsilikimą.

63 min. „Hegelmann“ žaidėjas Samuelis Odeoyibo sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį, o rungtynėms einant į pabaigą žalgiriečiai kurioziškai nukreipė kamuolį į savo vartus.

Trečią pergalę iš eilės iškovojęs „Kauno Žalgiris“ artimiausias kontrolines rungtynes žais vasario 11 dieną, išvykoje su Rygos RFS.

Marijampolės „Sūduva“ visus keturis įvarčius į svečių iš Garliavos vartus pelnė pirmame kėlinyje. Du kartus pasižymėjo Jevgenas Protasovas (8 min. ir 28 min. iš 11 m.b.), po kartą - Aivaras Emsis (24 min.) ir Aleksandras Živanovičius (42 min). „Garliava“ skirtumą sušvelnino 82 min.

Kitas kontrolines rungtynes „Sūduva“ žais vasario 12 d. 16 val. su Daugpilio „Daugavpils“ ekipa iš Latvijos.