Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse Slovakijos klubas svečiuose 2:2 išsiskyrė su „Basel“ ekipa.

Šeimininkus 6 minutę į priekį išvedė Zeki Amdouni, bet 17-ą minutę čekas Jurijus Medvedevas išlygino rezultatą.

Prieš pat pertrauką Andi Zeqiri vėl išvedė „Basel“ ekipą į priekį (43', 2:1).

Po pertraukos 70-ą minutę rezultatą išlygino puolėjas iš Ganos Malikas Abubakari (2:2), komandą papildęs sausio pabaigoje.

Atsakomoji dvikova Bratislavoje – kovo 16 dieną.

Įdomu tai, kad grupių turnyre „Slovan“ prieš „Basel“ nė karto nepralaimėjo: svečiuose Šveicarijos klubą įveikė 2:0, namuose išsiskyrė 3:3.

„Gent“ – „Basaksehir“ 1:1 (1:1)

Poznanės „Lech“ – „Djurgarden“ 2:0 (1:0)

Kovo 7 d.

„Lazio“ – „AZ Alkmaar“ 1:2

Kovo 17 dieną bus traukiami ketvirtfinalių ir pusfinalių burtai, o finalas vyks Prahoje birželio 7-ą dieną.