Kipriečiai kamuolį kontroliavo net 65% žaidimo laiko ir atliko 11 smūgių, iš kurių 6 į vartų plotą. Tuo metu Valdo Ubrono auklėtiniai atsakė vos dviem bandymais.

Į Kiprą dėl traumų neišvyko ta pati trijulė, kuri nežaidė ir Farerų salose: Lukas Kochanauskas, Edvardas Gaurilovas bei Artiomas Gurenko.

Atsakomosios rungtynės LFF stadione bus žaidžiamos kitą ketvirtadienį 20 val.

Abu klubai gana lengvai sugebėjo įveikti pirmojo rato etapą: „Trakai“ bendru rezultatu 7:1 (3:0 ir 4:1) įveikė „HB Torshavn“ klubą iš Farerų salų, o „Apollon“ 4:0 (2:0 ir 2:0) pranoko moldavų „Saksal“ ekipą.

Rungtynės:

Limasolio „Apollon“ 4 - 0 „Trakai“
20' [1 - 0] Georgios Kolokoudias
52' [2 - 0] Luka Stojanovičius
64' [3 - 0] Georgios Kolokoudias (iš 11 metrų baudinio)
88' [4 - 0] Farley

„Apollon“: Bruno Vale, Elizio, Nuno Lopesas (79' Marios Stylianou), Freire, Jaime, Estebanas Sachetti, Marcosas Gullonas, Luka Stojanovičius (72' Alexas), Joao Pedro, Fotis Papoulis (67' Farley) ir Georgios Kolokoudias.

„Trakai“: Marius Rapalis, Linas Klimavičius, Justinas Januševskis, Vaidas Šilėnas, Deividas Česnauskis, Ronaldas Solominas, Rokas Stanulevičius (68' Donatas Šėgžda), Jevgenijus Zasavickis, Aleksandras Byčianokas, Jurijus Mamajevas ir Davidas Aršakianas.

Jau 3-ią mačo minutę idealią progą turėjo Davidas Aršakianas, bet vienas prieš vartininką atsidūręs puolėjas Bruno Vale užtvaros pramušti nesugebėjo.

„Apollon“ žaidėjai kūrė vieną ataką po kitos, o 15-ą minutę Georgios Kolokoudias kamuolį pasiuntė į trakiškių vartų tinklą. Visa laimė, kad šoninis arbitras užfiksavo nuošalę.

Po 5 minučių krito tikras įvartis. Tas pats G. Kolokoudias puikiai susistabdė kamuolį baudos aikštelę ir apsisukęs smūgiu kaire koja nuginklavo Marių Rapalį – 0:1.

Kipriečiai atliko gražią kombinaciją, po kurios iš baudos aikštelėje smūgiavo Marcosas Gullonas. Vis tik šį kartą trakiškių vartų sargas nesunkiai neutralizavo pavojų.

Po pirmo kėlinio „Trakai“ atsiliko 0:1. Net 68% laiko kamuolį kontroliavo kipriečiai...

„Apollon“ futbolininkai nieko nelaukė ir iškart po pertraukos ėmė pulti: jau ne kartą minėtas G. Kolokoudias šovė šalia virpsto.

Neilgai trukus M. Rapaliui kamuolį iš vartų tinklo teko traukti antrą kartą. Gynėjų pražiopsotas Luka Stojanovičius įkirto į baudos aikštelę ir nesunkiai įmušė įvartį galva – 0:2.

63-ią minutę Linas Klimavičius kyštelėjo koją Nuno Lopesui, o šiam pakritus teisėjas nė nedvejodamas paskyrė 11 metrų baudinį. Jį nesunkiai realizavo G. Kolokoudias – 0:3.

Fantastika! Po keitimo ant vejos žengęs 21-erių brazilas Farley pelnė įvartį per save. „Trakų“ gynėjams beliko stebėti šį gražų smūgį iš „pirmųjų tribūnų“, o M. Rapalis išgelbėti komandos neturėjo jokių šansų – 0:4.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė apie beviltišką trakiškių pralaimėjimą. Panašu, kad Vilniuje išvysime tik formalumą.

Kiti rezultatai:

Almatos „Kairat“ (Kazachstanas) 3 - 0 Martunio „Alaškert“ (Armėnija)

„FK Jelgava“ (Latvija) 1 - 0 Skopjės „Rabotnički“ (Makedonija)

Kišiniovo „Dacia“ (Moldovas) 1 - 2 „MŠK Žilina“ (Slovakija)

Rygos „Skonto“ 2 - 2 „Debrecen VSC“ (Vengrija)

„Skonto“ ekipai priklausantis Mindaugas Kalonas rungtynėms nebuvo registruotas.

„Randers FC“ 0 - 0 Buroso „Elfsborg“ (Švedija)

Soligorsko „Šachtior“ (Baltarusija) 0 - 1 „Wolfsberger AC“ (Austrija)

„Šachtior“ gretose rungtyniaujantis Saulius Mikoliūnas ant vejos žengė 72-ą minutę, bet niekuo nepasižymėjo.

AIK (Švedija) 2 - 0 Giumri „Širak“ (Armėnija)

Stara Zagoros „Beroe“ (Bulgarija) 0 - 1 „Broendby IF“ (Danija)

Varnos „Černo More“ (Bulgarija) 1 - 1 Minsko „Dinamo“ (Baltarusija)

Beer Ševos „Hapoel“ (Izraelis) 1 - 1 „FC Thun“ (Šveicarija)

„FC Koper“ (Slovėnija) 3 - 2 Splito „Hajduk“ (Kroatija)

„FK Mlada Boleslav“ (Čekija) 1 - 2 Drameno „Stromsgodset“ (Norvegija)

„FK Kukesi“ (Albanija) 0 - 1 Podgoricos „Mladost“ (Juodkalnija)

Šarlerua „Sporting“ (Belgija) 5 - 1 Jeruzalės „Beitar“ (Izraelis)

„FC Koebenhavn“ (Danija) 2 - 0 „Newtown AFC“ (Velsas)

„FC Vaduz“ (Lichtenšteinas) 3 - 1 Talino „Nomme Kalju“ (Estija)

Zagrebo „Lokomotiva“ (Kroatija) 2 - 1 Salonikų „PAOK“ (Graikija)

Trabzono „Trabzonspor“ (Turkija) 1 - 0 „FC Differdange 03“ (Liuksemburgas)

Trnavos „Spartak“ (Slovakija) 2 - 1 Belfasto „Linfield“ (Šiaurės Airija)

Bratislavos „Slovan“ (Slovakija) 1 - 0 Dublino „University College“ (Airija)

Belgrado „Čukarički“ (Serbija) 1 - 0 „FK Qabala“ (Azerbaidžanas)

Budapešto „Ferencvaros“ (Vengrija) 0 - 1 Sarajevo „Željezničar“ (Bosnija ir Hercegovina)

Balstogės „Jagiellonia“ (Lenkija) 0 - 0 Nikosijos „Omonia“ (Kipras)

Vroclavo „Šląsk“ (Lenkija) 0 - 0 „IFK Gothenburg“ (Švedija)

Novi Sado „Vojvodina“ (Serbija) 3 - 0 Jūrmalos „Spartaks“ (Latvija)

Inverneso „Caledonian Thistle“ (Škotija) 0 - 1 Džurdžu „Astra“ (Rumunija)

Londono „West Ham United“ (Anglija) 1 - 0 „Birkirkara FC“ (Malta)

Varšuvos „Legia“ 1 - 0 „FC Botosani (Rumunija)

„HNK Rijeka“ (Kroatija) 0 - 3 „Aberdeen FC“ (Škotija)

Dublino „Shamrock Rovers“ (Airija) 0 - 2 Šieno „Odd Grenland“ (Norvegija)

FH Hafnarfjordur (Islandija) 1 - 2 Baku „Inter“ (Azerbaidžanas)

„KR Reykjavik“ (Islandija) 0 - 1 Trondheimo „Rosenborg“ (Norvegija)