Be susižeidusio Cristiano Ronaldo rungtyniavęs „Real“ nepaliko erdvės intrigai svečiuodamasis pas „Eibar“.

Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai laimėjo 4:1. Du įvarčius pelnė Karimas Benzema, po vieną pridėjo Jamesas Rodriguezas ir Marco Asensio.

„Barcelona“ taip pat savo sąlygas mače su Vigo „Celta“ įvedė pirmame kėlinyje, kuomet pasižymėjo ekipos žvaigždės Lionelis Messi ir Neymaras.

Ypač gražus buvo pirmojo įvartis: argentinietis kone nuo vidurio aikštės nusivarė kamuolį prie „Celta“ baudos aikštelės, išlaviruodamas tarp trijų varžovų, ir smeigė „vinį“ į vartų kampą.

Po puikaus reido L. Messi sukėlė spėlionių bangą, parodęs pirštu į tribūną ir gestais paprašęs jam paskambinti.

Socialiniuose tinkluose netruko paplisti versija, jog gestas buvo skirtas klubo vadovams, ieškantiems, kuo pakeisti po sezono pasitrauksiantį trenerį Luisą Enrique. Esą L. Messi taip paragino greičiau susisiekti su „Sevilla“ vadovaujančiu savo tautiečiu Jorge Sampaoli, kuris laikomas futbolininko favoritu.

Kad ir kieno skambučio lauktų „Barcelona“ kapitonas, šeštadienio rungtynėse jis pasidarbavo iš peties: pelnė du įvarčius ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

Dar du taiklius smūgius pridėjo Ivanas Rakitičius ir Samuelis Umtiti, o katalonai pradžiugino savo publiką pergale 5:0.

„Eibar“ 1 – 4 „Real Madrid“
14' [0 – 1] Karimas Benzema
25' [0 – 2] Karimas Benzema
29' [0 – 3] Jamesas Rodriguezas
60' [0 – 4] Marco Asensio
72' [1 – 4] Rubenas Jimenezas Pena

„Villarreal“ 2 – 0 „Espanyol“
45' [1 – 0] Roberto Soriano
80' [2 – 0] Diego Lopezas (į savo vartus)

„Leganes“ 1 – 0 „Granada“
83' [1 – 0] Darwinas Machisas

„Barcelona“ 5 – 0 „Celta“

24' [1 – 0] Lionelis Messi
40' [2 – 0] Neymaras
57' [3 – 0] Ivanas Rakitičius
61' [4 – 0] Samuelis Umtiti
64' [5 – 0] Lionelis Messi