Trečiadienį namuose Liepojos futbolininkai 1:3 (1:2) pralaimėjo pirmenybių lyderei Daugpilio "Daugava" (44 tšk.) vienuolikei.

Šeimininkų gretose visą mačą žaidė Tomas Tamošauskas, Nerijus Valskis bei Marius Činikas, o Vitalijus Kavaliauskas rungtyniavo nuo 64 minutės.

Beje, T. Tamošauskui 19-ą minutę, o N. Valskui - 64-ą - buvo parodytos geltonos kortelės.

Visus tris įvarčius nugalėtojams pelnė Mamuka Ghonghadzė (1 min., 19 min. iš 11 m baudinio ir 81 min.), o šeimininkų gretose pasižymėjo Jurgis Kalnas (12 min.).

Antrą vietą Latvijos čempionate užima "Ventspils" (42 tšk.) vienuolikė, o į trečiąją poziciją pakilo Rygos "Skonto" (40 taškų) klubas.