Pirmame kėlinyje 12 min. karališkąjį klubą į priekį išvedė Isco, tačiau po pertraukos 54 min. Cristianas Stuani rezultatą išlygino, o 58 min. pergalingą įvartį pelnė Cristianas Portu.

Po nesėkmės Madrido „Real“ su 20 taškų liko 3-ioje pozicijoje ir jau 8-iais taškais atsilieka nuo pirmaujančios „Barcelonos“, kuri šeštadienį išvykoje 2:0 (1:0) įveikė Bilbao „Athletic“.

„Girona“ iškovojo trečią pergalę ir su 12 taškų pakilo į 12 vietą.

Sekmadienį kitose turo rungtynėse „Getafe“ 2:1 (0:1) įveikė San SebastianoReal Sociedad“ ekipą, „Eibar“ namuose 2:2 (0:2) išsiskyrė su „Levante“.

Rezultatai

„Getafe“ 2 – 1 „Real Sociedad“

5 min. [0:1] Mikelis Oyarzabalas

78 min. [1:1] Angelas Rodriguezas

85 min. [2:1] Jorge Molina (11 m baudinys)

„Girona“ 2 – 1 Madrido „Real“

12 min. [0:1] Isco

54 min. [1:1] Cristianas Stuani

58 min. [1:2] Cristianas Portu

„Eibar“ 2 – 2 „Levante“

35 min. [0:1] Jose Luis Moralesas

37 min. [0:2] Enis Bardhi

51 min. [1:2] Anaitz Arbilla

74 min. [2:2] Charlesas

„Malaga“ 2 – 1 „Celta Vigo“

45 min. [1:0] Adrianas Gonzalezas

76 min. [1:1] Iago Aspas

83 min. [2:1] Jose Redo (11 m baudinys)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)