Aikštės šeimininkams varžovų gynybą pavyko pralaužti tik antrojo kėlinio antroje pusėje.

71 min. įvarčių sąskaitą atidarė Lionelis Messi: po jo baudos smūgio maždaug iš 17 metrų kamuolį galva į savo vartus nukreipė ir vartininkui smūgį atremti sukliudė Victoras Sanchezas.

Tas pats argentinietis rezultatą padvigubino 89 min.: po greitos atakos sulaukė po keitimo aikštėje pasirodžiusio Malcomo tikslaus perdavimo 2:0.

Po pergalės lygoje pirmaujančios „Barcelonos“ sąskaitoje – 69 taškai.

„Espanyol“ su 34 taškais lieka 14-oje pozicijoje.

Kitose rungtynėse „Getafe“ namuosse 0:2 nusileido „Leganes“ ekipai.

„Celta Vigo“ po pirmo kėlinio 0:2 atsiliko nuo „Villareal“ ekipos, tačiau antrame kėlinyje namuose atsitiesė ir išplėšė dramatišką pergalę 3:2.

Du įvarčius pelnė Iago Aspas, vieną pridėjo Maxi Gomezas.

Paskutinėse vakaro rungtynėse „Deportivo Alaves“ namuose nerilygo 0:4 Madrido „Atletico“ ekipai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)