Dėl šios priežasties ketvirtadienį bus traukiami burtai, po kurių paaiškės paskutinis turnyro ketvirtfinalio dalyvis.

Pusiaujo Gvinėjos mieste Mongome vykusioje akistatoje pirmi į priekį išsiveržė Gvinėjos futbolininkai. 15-ą minutę Kevinas Constantas realizavo vienuolikos metrų baudinį. Po trijų minučių baudinį galėjo realizuoti ir Malio rinktinės saugas Seydou Keita, bet kapitonas to padaryti nesugebėjo.

Malio ekipą išgelbėjo Modibo Maiga ir jo pelnytas įvartis 47-ą minutę. Būtent šis įvartis ir lėmė būsimus burtus.

Kitose rungtynėse DKK rinktinė minimalia persvara 1:0 įveikė Kamerūną. Šiame mače vienintelio įvarčio autoriumi tapo Maxas Gradelis. DKK ekipa turnyro ketvirtfinalyje susikaus su Ganos rinktine. Alžyras egzaminuos Gvinėją arba Malį.

Kamerūnas 0 – 1 Dramblio Kaulo Krantas

36' [0 – 1] Max Gradel

Gvinėja 1 – 1 Malis

15' [1 – 0] Kevin Constant (iš 11 metrų baudinio)
47' [1 – 1] Modibo Maiga

18' Seydou Keita (Malis) – nerealizavo 11 m baudinio