Pirmos penktadienį į aikštę išbėgo dvi Londono komandos - čempionato lyderis „Chelsea“ savo aikštėje priėmė „West Ham United“ futbolininkus.

Pagrindinis pretendentas į čempiono titulą „Chelsea“ klubas neleido abejoti savo pranašumu. „Stamford Bridge“ arenoje „aristokratai“ šiame sezone ir toliau žengia pergalingai - „Chelsea“ šventė pergalę rezultatu 2:0.

31 min. pirmą rungtynių įvartį pelnė gynėjas Johnas Terry. 62-ą min. lyderių pergalę įtvirtino puolėjas Diego Costa, kuris pelnant pirmą „Chelsea“ įvartį atliko rezultatyvų perdavimą.

Devintą pergalę iš eilės šiame „Premier“ lygos sezone namuose iškovoję Londono futbolininkai dabar turi 45 taškus ir artimiausią persekiotoją „Manchester City“ klubą toliau lenkia trimis taškais. „Manchester City“ vėliau vykusiame mače išvykoje rezultatu 3:1 įveikė „West Bromwich Albion“ eipą.

8 min. Fernando išvedė svečius į priekį - tai pirmas jo įvartis Anglijoje. 13 min. persvarą padvigubino 11 m baudinį realizavęs Yaya Toure. Trečią „Manchester City“ įvartį 34 min. pelnė Davidas Silva. Pačioje mačo pabaigoje - 86 minnutę - šeimininkų gretose pasižymėjo Brownas Ideye.

Kitas Mančesterio klubas - „Manchester United“ - namuose rezultatu 3-1 įveikė „Newcastle United“ futbolininkus. Pirmus du įvarčius nugalėtojams pelnė Wayne'as Rooney.

Sunkią pergalę iškovojo blankiai žaidęs „Liverpool“ klubas. Liverpulio ekipa išvykoje rezultatu 1:0 palaužė „Burnley“ komandą. Svečiams tris taškus garantavo 62 min. pasižymėjęs Raheemas Sterlingas.

Paskutinėse 18-o turo rungtynėse penktadienį vakare Londono „Arsenal“ klubas namuose susitiko su kita sostinės eipa - „Queens Park Rangers“. „Arsenal“ išvargo pergalę rezultatu 2:1. Beveik visą antrą kėlinį „kanonieriai“ žaidė be pašalinto iš aikštės Olivier Giroud.

„Chelsea“ 2-0 „West Ham United“

31' [1-0] John Terry
62' [2-0] Diego Costa

„West Bromwich Albion“ 1-3 „Manchester City“

8' [0-1] Fernando
13' [0-2] Yaya Toure (iš 11 m baudinio)
34' [0-3] David Silva
86' [1-3] Brown Ideye

„Manchester United“ 3-1 „Newcastle United“

23' [1-0] Wayne Rooney
36' [2-0] Wayne Rooney
53' [3-0] Robin van Persie
87' [3-1] Papiss Cisse (iš 11 m baudinio)

„Burnley“ 0 - 1 „Liverpool“

62' [0-1] Raheem Sterling

„Crystal Palace“ 1-3 „Southampton“

17' [0-1] Sadio Mane
48' [0-2] Ryan Bertrand
53' [0-3] Toby Alderweireld
86' [1-3] Scott Dann

„Everton“ 0-1 „Stoke City“

38' [0-1] Bojan Krkic (iš 11 m baudinio)

„Leicester City“ 1-2 „Tottenham Hotspur“

1' [0-1] Harry Kane
49' [1-1] Jose Leonardo Ulloa
72' [1-2] Christian Eriksen

„Sunderland“ 1-3 „Hull City“

1' [1-0] Adam Johnson
32' [1-1] Gaston Ramirez
51' [1-2] James Chester
90' [1-3] Nikica Jelavic

„Swansea City“ 1-0 „Aston Villa“

13' [1-0] Gylfi Sigurdsson

„Arsenal“ 2 - 1 „Queens Park Rangers“

9' Alexis Sanchez („Arsenal“) nerealizavo 11 m baudinio
37' [1-0] Alexis Sanchez
53' Olivier Giroud („Arsenal“) pašalintas iš aikštės
65' [2-0] Tomas Rosicky
79' [2-1] Charlie Austin (iš 11 m baudinio)