„Juventus“ klubas namuose 5-1 sutriuškino „Livorno“. Komandą į pergalę vedė šios ekipos puolėjų duetas – prancūzas Davidas Trezeguet ir Vincenzo Iaquinta. Pirmasis pelnė „hattrick‘ą“, o antrasis pasižymėjo "dubliu".

Pirmasis įvartis buvo įmuštas 29 minutę. Alessandro Del Piero kėlė kampinį ir niekieno neprižiūrimas D.Trezeguet galva pasiuntė kamuolį į vartus.

71 minutę „Livorno“ gynėjas Alessandro Grandoni savo komandos baudos aikštelėje pargriovė V.Iaquintą ir 11 metrų baudinį realizavo pats "nuskriaustasis".

85 minutę rezultatas tapo 3-0, kai Pavelas Nedvedas smūgiavo iš baudos aikštelės prieigų, o kamuolys, atšokęs nuo V.Iaquintos, įskriejo į vartus.

Vos po minutės V.Iaquinta perdavė kamuolį D.Trezeguet, kuris dar kartą įveikė „Livorno“ vartininką.

92 minutę D.Trezeguet įmušė savo trečiajį ir komandos penktajį įvartį.

„Livorno“ paguodos įvartį sugebėjo įmušti 94 minutę, kai pasižymėjo Massimo Loviso.

Tuo tarpu traumų kamuojamas „Lazio“ namuose nesugebėjo įveikti „Torino“ ir susitikimas baigėsi 2-2.

34 minutę „Lazio“ vartininkas Marcas Ballotta išėjo šiek tiek toliau nuo vartų ir tai pastebėjęs „Torino“ puolėjas Alessandro Rosina permetė kamuolį į vartus.

56 minutę „Lazio“ išlygino rezultatą po Gorano Pandevo smūgio.

Po penkių minučių „Lazio“ jau buvo priekyje – Tommaso Rocchi pelnė antrajį komandos įvartį.

Tačiau „Torino“ po septynių minučių atstatė pusiausvyrą. Tommaso Vailatti smūgiu galva išplėšė savo komandai lygiasias.

Rungtynes „Torino“ baigė dešimtyje, kadangi už kamuolio spyrį po švilpuko raudoną kortelę gavo Gianluca Comotto.

Šeštadienio rungtynių rezultatai:

"Juventus" 5 - 1 "Livorno"

28' [1 - 0] David Trezeguet

71' [2 - 0] Vincenzo Iaquinta (11m)

85' [3 - 0] Vincenzo Iaquinta

86' [4 - 0] David Trezeguet

90' [5 - 0] David Trezeguet

90' [5 - 1] Massimo Loviso

"Lazio" 2 - 2 "Torino"

34' [0 - 1] Alessandro Rosina

56' [1 - 1] Goran Pandev

61' [2 - 1] Tommaso Rocchi

68' [2 - 2] Tommaso Vailatti

85' iš aikštės išvarytas Gianluca Comotto ("Torino").

Sekmadienį buvo žaidžiami kiti pirmojo turo susitikimai. Jų rezultatai:

Inter 1 : 1 Udinese

9' [1 - 0] Dejan Stankovič

90' [1 - 1] Ivan Cordoba į s.v.

SSC Napoli 0 : 2 Cagliari

49' [0 - 1] Alessandro Matri (11 m)

59' [0 - 2] Pasquale Foggia

Parma 2 : 2 Catania

12' [0 - 1] Takayuki Morimoto

28' [1 - 1] Andrea Pisanu

43' [2 - 1] Marco Rossi

44' [2 - 2] David Baiocco

Reggina 1 : 1 Atalanta

77' [1 - 0] Nicola Amoruso (11 m)

84' [1 - 1] Cristiano Doni

Siena 1 : 2 Sampdoria

33' [0 - 1] Claudio Bellucci

68' [1 - 1] Daniele Corvia

86' [1 - 2] Vincenzo Montella

Fiorentina 3 : 1 Empoli

56' [1 - 0] Giampaolo Pazzini

64' [2 - 0] Adrian Mutu

70' [3 - 0] Riccardo Montolivo

90' [3 - 1] Luca Saudati

Genoa 0 : 3 AC Milan

21' [0 - 1] Massimo Ambrosini

44' [0 - 2] Kaka (11 m)

45' [0 - 3] Kaka