Vietiniame fronte iki šiol neklupusi Turino komanda išvykoje 0:2 netikėtai nusileido „Genoa“ ekipai, kuri turnyrinėje lentelėje šoktelėjo į dvyliktąją vietą.

Šeimininkus į priekį įspūdingu smūgiu 72-ąją minutę išvedė Stefano Sturaro, o 81-ąją minutę persvarą padvigubino Goranas Pandevas.

„Juventus“ vertėsi be lyderio Cristiano Ronaldo – vyriausiasis treneris Massimiliano Allegri leido savaitės viduryje klubą UEFA Čempionų lygoje gelbėjusiam portugalui pailsėti.

Šią savaitę „Senoji senjora“ Čempionų lygos aštuntfinalyje 3:0 sutriuškino Madrido „Atletico“ ir žengė į ketvirtfinalį bendru rezultatu 3:2. C. Ronaldo pelnė visus tris įvarčius.

Net ir pralaimėjusi, Turino ekipa „Serie A“ čempionate jau yra sunkiai pavejama – po 28 turų ji turi 75 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)