"Juventus" klubas namuose po sunkios kovos rezultatu 2:1 įveikė "Empoli" ekipą ir atstatė aštuonių taškų persvarą turnyrinėje lentelėje prieš Milano "Inter" komandą. Praėjus dvejoms minutėms nuo rungtynių pradžios, "Empoli" žaidėjas Sergio Almironas smūgiu iš dvidešimties metrų netikėtai išvedė savo komandą į priekį. Tačiau po penkiolikos minučių "Juve" gynėjas Fabio Cannavaro smūgiu galva išlygino rezultatą. Tas pats žaidėjas likus trylikai minučių iki rungtynių pabaigos ir išplėšė šeimininkams pergalę. Įvartis vėl buvo pelnytas galva.

Sekmadienio rungtynių statistika:

"Livorno" 1 - 1 "Treviso"

7` [0 - 1] Reginaldo

90` [1 - 1] Fabio Galante

76` Gustavo Lazzaretti ("Treviso") pašalintas iš aikštės

"Reggina" 2 - 1 "Sampdoria"

7` [1 - 0] Carlos Humberto Paredes

44` [1 - 1] Vitali Kutuzov

45` [2 - 1] Nicola Amoruso

"Udinese" 1 - 4 "Roma"

40` [0 - 1] Alessandro Mancini (11m.)

62` [0 - 2] Daniele De Rossi

66` [1 - 2] Antonio Di Natale

75` [1 - 3] Alessandro Mancini

79` [1 - 4] Cristian Chivu (11m.)

23` Giampiero Pinzi ("Udinese") pašalintas iš aikštės

"Siena" 0 - 3 "Milan"

12` [0 - 1] Kaka

69` [0 - 2] Andriy Shevchenko

84` [0 - 3] Kaka

"Ascoli" 2 - 0 "Lecce"

5` [1 - 0] Marco Ferrante

36` [2 - 0] Sasa Bjelanovic

"Juventus" 2 - 1 "Empoli"

3` [0 - 1] Sergio Bernardo Almiron

17` [1 - 1] Fabio Cannavaro

77` [2 - 1] Fabio Cannavaro

"Parma" 2 - 1 "Chievo"

26` [0 - 1] Amauri

45` [1 - 1] Marco Rossi

82` [2 - 1] Fabio Simplicio (11m.)

80` Alberto Fontana ("Chievo"), 87` Marco Rossi ("Parma") pašalinti iš aikštės

"Fiorentina" 2 - 0 "Messina"

45` [1 - 0] Luca Toni

73` [2 - 0] Luca Toni

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių balansas, taškai)