Pirmąją progą pasižymėti šiame mače turėjo svečiai, tačiau sužaidus 10 minučių Mario Balotelli smūgį beveik atrėmė vartininkas Gianluigi Buffonas, o į vartus vis tiek riedantį kamuolį nuo linijos atmušė Tiago.

Šeimininkai į tai atsakė Zdeneko Grygeros bandymu, po kurio kamuolys praskriejo virš skersinio, bei nevykusiu Marco Marchionni smūgiu.

Po didžiosios pertraukos vėl aktyvesni buvo "Inter" futbolininkai, vertę iš peties darbuotis Buffoną. Iš pradžių italas atrėmė tolimą Dejano Stankovičiaus smūgį, o dar kiek vėliau - Zlatano Ibrahimovičiaus bandymą galva.

64 minutę Jose Mourinho auklėtiniai pasiekė savo - po greitos kontratakos Sulley Muntari perdavė kamuolį link baudos aikštelės vidurio ten jo jau laukiančiam Balotelli, kuris užtikrintai išvedė savo komandą į priekį - 0-1.

Šeimininkų situacija dar labiau komplikavosi 76 minutę, kuomet už grubią pražangą prieš Balotelli aikštės krašte raudoną kortelę prieš save išvydo saugas Tiago, palikdamas "Juventus" mažumoje.

"Inter" galėjo tuo pasinaudoti, bet Buffonas atrėmė dar vieną Stankovičiaus bandymą iš toliau bei Julio Cruzo smūgį.

Atrodė, jog "Juventus" ekipai teks susitaikyti su pralaimėjimu, tačiau jau per teisėjo pridėtą laiką viskas apsivertė aukštyn kojom - Grygera po kampinio galva pasiuntė kamuolį į tinklą, išplėšdamas 'Senajai senjorai' tašką.

Per likusias kelias minutes pergalingo įvarčio komandoms pelnyti nepavyko. "Inter", nors ir nelaimėjo, išsaugojo saugų 10 taškų pranašumą prieš "Juventus" klubą, kurį dabar jau gali pasivyti trimis taškais mažiau surinkęs "Milan".

Kitose rungtynėse Romos "Lazio" išvykoje 1-0 nugalėjo "Genoa" bei pakilo į 7 vietą čempionate.

Vienintelį įvartį smūgiu pažeme po greitos kontratakos įmušė puolėjas Mauro Zarate.

"Genoa" 0 - 1 Romos "Lazio"
65' [0 - 1] Mauro Zarate

Turino "Juventus" 1 - 1 Milano "Inter"

64' [0 - 1] Mario Balotelli

90' [1 - 1] Zdenek Grygera

76' iš aikštės pašalintas Tiago ("Juventus")