„Udinese“ po 37 min. Duvano Zapatos įvarčio pirmavo 1:0, svečiai iš Turino rezultatą išlygino antroje mačo dalyje.

60 min. smūgiu galva iš arti pasižymėjo gynėjas Leonardo Bonucci. „Juventus“ sąskaitoje – 67 taškai (po 27 rungt.). „Udinese“ po 27 turų rikiuojasi 14-oje pozicijoje (30 taškų).

Paskutinėse turo rungtynėse „Bologna“ namuose priima Romos „Lazio“ komandą. Pastarosios mačo paraiškoje – vartininkas iš Lietuvos Marius Adamonis. Tai antras kartas, kada iš Panevėžio kilęs vartų sargas įtraukiamas į pagrindinės komandos rungtynių sudėtį.

Iki čempionato pabaigos liko 10 turų, galbūt per likusią sezono dalį lietuvis spės užsitarnauti „Lazio“ vyriausiojo trenerio Simone Inzaghi pasitikėjimą ir turės šansą debiutuoti pagrindinės komandos sudėtyje.

„Lazio“ klubui pergalę garantavo Romos ekipos puolimo lyderio Ciro Immobile dublis.

Visi „Serie A“ 27-ojo turo rezultatai:

„Atalanta“ 0 – 0 „Fiorentina“

„Cagliari“ 1 – 5 Milano „Inter“

34 min. [0:1] Ivanas Perisičius

39 min. [0:2] Ever Banega

42 min. [1:2] Marco Borriello

47 min. [1:3] Ivanas Perisičius

67 min. [1:4] Mauro Icardi

89 min. [1:5] Roberto Gagliari

„Crotone“ 0 - 0 „Sassuolo“

„Empoli“ 0 - 2 „Genoa“

89 min. [0:1] Olivieras Ntchamas

90 min. [0:2] Oscaras Hiljemarkas

„Torino“ 3 - 1 „Palermo“

30 min. [0:1] Andrea Rispoli

73 min. [1:1] Andrea Belotti

76 min. [2:1] Andrea Belotti

78 min. Norbertas Baloghas („Palermo“) – raudona kortelė

81 min. [3:1] Andrea Belotti

„Udinese“ 1 - 1 „Juventus“

37 min. [1:0] Duvanas Zapata

60 min. [1:1] Leonardo Bonucci

„Bologna“ 0 – 2 „Lazio

9 min. [0:1] Ciro Immobile

74 min. [0:2] Ciro Immobile