Rungtynės prasidėjo aktyviai, tiek šeimininkai, tiek svečiai iš Danijos per pirmas dešimt minučių daugiausiai kraštais bandė vystyti atakas. 19 min. puikaus šanso sulaukė Martynas Dapkus, kuris svečių vartininką pabandė įveikti smūgiu galva, tačiau saugas kamuolio nepasiekė. Danai atsakė greitu išpuoliu, bet savo vietoje buvo Povilas Valinčius.
Kairiuoju kraštu 27-ąją min. vienas prieš vartus išbėgo klubo peržiūroje dalyvaujantis Mindaugas Grigaravičius, kurio smūgis praskriejo šalia tolimojo vartų kampo. Žaidėjas toliau draskė varžovų gynybą, dar vieno jo prasiveržimo metu teisėjas užfiksavo nuošalę.

Puikią progą 31-ąją min. susikūrė kamuolį iš gynėjo perėmęs Maksimas Marusičius, tačiau puolėjo smūgis vartų tinklo nepasiekė. Po penkių minučių legionierius galėjo pasižymėti po kampinio, bet jo smūgis galva vėl praskriejo šalia vartų.

Daugiau nei įpusėjus kėliniui M. Grigaravičius kairiuoju kraštu atliko dar vieną reidą, varžovai prieš jį prasižengė. Tautvydas Eliošius pakėlė baudos smūgį, bet „Jonavos“ žaidėjams kažko pavojingesnio sukurti nepavyko.

Kėlinio pabaigoje aktyvesni buvo jonaviškiai, vienas prieš vartus iššoko M. Marusičius, tačiau šį kartą teisėjas jam užfiksavo nuošalę.

Antroje rungtynių dalyje „Jonava“ apsukų nemažino, toliau laikė žaidimo vadžias. Vyr. treneris Donatas Vencevičius šansą pasirodyti suteikė kitiems futbolininkams. Praėjus vos kelioms minutėms nuo kėlinio pradžios, žiūrovai išvydo pirmą rungtynių įvartį. Po kapitono Tado Eliošiaus reido dešiniajame krašte pasižymėjo tik aikštėje pasirodęs Laurynas Stonkus - 1:0.

Jonaviškiai toliau kūrė progas, savo šanso įmušti įvartį Danijos klubas sulaukė po Eduardo Ževnerovo prarasto kamuolio, kai galimybę smūgiuoti turėjo varžovų žaidėjai, bet smūgį puikiai atrėmė naujasis „Jonavos“ pirkinys vartininkas Tadas Simaitis. Deja, vėliau klubo naujokui nepavyko neutralizuoti tolimo Kristiano Anderseno smūgio, kuris 79-ąją min. išlygino rezultatą.

85-ąją min. „Jonava“ galėjo vėl persverti rezultatą, bet, deja, teisėjas pelnyto įvarčio neįskaitė dėl nuošalės ir pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1. Po jo klubai iš karto stojo mušti 11 m baudinių ir čia sėkmė šypsojosi jonaviškiams, kurie 5:4 laimėjo draugišką susitikimą.

„HB Koge“ dar vienas draugiškas rungtynes sužais su Utenos „Uteniu“, o „Jonava“ toliau ruošis A lygos antrai sezono pusei.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)