Pirmame mače Pitsburge amerikietės viešnias sutriuškino 8:0 (4:0).

Antrose rungtynėse dviem įvarčiais prie pergalės prisidėjo Carli Lloyd (7 ir 20 min.) ir Heather O'Reilly (14 ir 23 min.), vienu - Abby Wambach (17 min.), Katherine Alvarado (31 min. į savuosius vartus) ir Alex Morgan (81 min.).

Viešnių gretose įvarčiais pasižymėjo Cristin Granados (41 min.) ir Karla Villalobos (69 min.). Tai buvo pirmi Kosta Rikos ekipos įvarčiai per dvylika tarpusavio susitikimų su JAV komanda.

Lietingu oru vykęs mačas pirmame kėlinyje (15 min.), amerikietėms pirmaujant 2:0, dėl smarkaus žaibavimo buvo nutrauktas 83 minutėms.

JAV moterų futbolo rinktinė pirmauja FIFA klasifikacijoje, o Kosta Rika užima 34-ą vietą.