Lietuvos futbolo federacijos (LFF) drausmės komitetas išnagrinėjo bylą dėl minėtose rungtynėse padarytų LFF drausmės kodekso pažeidimų.

Minėtas komitetas, remdamasis rungtynių protokolu, rungtynių vaizdo medžiaga bei liudininkų parodymais, nustatė, kad 92 min. rungtynių teisėjas nutraukė rungtynes dėl VFA „Geležinis vilkas“ žaidėjo G. S. smurtinio elgesio prieš rungtynių teisėją.

Pranešime teigiama, kad po to, kai rungtynės buvo nutrauktos, į aikštę įsiveržė pašaliniai asmenys – grupė žiūrovų, VFA „Geležinis vilkas“ treneriai ir atsarginiai žaidėjai, kurie apsupo teisėjus ir elgėsi agresyviai, įžeidinėjo rungtynių teisėjus ir neleido šiems palikti aikštės.

Išanalizavus visus liudininkų parodymus ir filmuotą medžiagą, drausmės komitetas priėmė tokius sprendimus ir skyrė nuobaudas:

– 2022/23 metų sezono „Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygos U16 diviziono rungtynėse VFA „Geležinis vilkas“ – FK „Žalgiris“ skirti komandai VFA „Geležinis vilkas“ techninį pralaimėjimą rezultatu 0:3 FK „Žalgiris“ komandos naudai.

– Skirti Všį Vaikų futbolo akademijai „Geležinis vilkas“ 2000 EUR baudą pagal Kodekso 41 str. 3 dalį už rungtynių nutraukimą ir 300 Eur baudą pagal Kodekso 35 str. 6 dalį už komandos nedisciplinuotumą. Taikant koeficientą 0,5, galutinė baudos suma yra 1150 eurų.

– Skirti Všį Vaikų futbolo akademijai „Geležinis vilkas“ žaidimo be žiūrovų sankciją (Kodekso 18 str. 1 dalis) už pareigos užtikrinti tvarką ir saugumą bei oficialių rungtynių asmenų saugumą nevykdymą – iki 2022–2023 m. sezono pabaigos visos VFA „Geležinis vilkas“ U16 komandos „namų“ rungtynės privalo vykti be žiūrovų. Stadione rungtynių metu leidžiama būti tik į rungtynių protokolą įtrauktiems asmenims, rungtynių teisėjams bei rungtynes aptarnaujančiam personalui.

– Skirti L. V. už nesportišką elgesį rungtynių praleidimo (suspendavimo) sankciją visoms 2022–2023 metų sezono „Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygos U16 diviziono rungtynėms iki 2022–2023 m. sezono pabaigos – suspenduotas asmuo negali būti įtraukiamas į rungtynių protokolą, suspenduotam oficialiam asmeniui kartu yra taikomas ir draudimas patekti į persirengimo kambarį ir techninę zoną visą rungtynių praleidimo sankcijos taikymo laikotarpį.

– Skirti N. P. už nesportišką elgesį rungtynių praleidimo sankciją visoms LVJUFA organizuojamoms varžyboms iki 2022–2023 m. sezono pabaigos – suspenduotas asmuo negali būti įtraukiamas į rungtynių protokolą, suspenduotam oficialiam asmeniui kartu yra taikomas ir draudimas patekti į persirengimo kambarį ir techninę zoną visą rungtynių praleidimo sankcijos taikymo laikotarpį.

– Skirti VFA „Geležinis vilkas“ žaidėjams įspėjimus ir rungtynių praleidimo sankcijas už nesportišką elgesį rungtynių metu.

Taip pat LFF įpareigojo klubą iki balandžio 30 d. organizuoti kvalifikuoto specialisto vedamus agresijos valdymo ir prevencijos mokymus, kuriuose privalo dalyvauti klubo U-16 komanda ir treneriai bei pateikti LFF DK mokymuose dalyvavusių asmenų sąrašą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės