Nuo 37 minutės afrikiečiai rungtyniavo dešimtyje, kai raudona kortelė buvo parodyta Ganos ekipos žaidėjui Danieliui Addo.

Bronzos medalius iškovojo Vengrija taip pat po 11 metrų baudinių įveikusi Kosta Riką 3:1 (1:1, 2:0). Kosta Rika nerealizavo nei vieno iš keturių atliktų baudinių.

Kosta Rika 81 minutę pirmavo po Marcoso Urena smūgio, bet vengras Vladimiras Komanas 90 minutę 11 metrų baudiniu spėjo išlyginti rezultatą 1:1, o pratęsimas nebuvo žaidžiamas.

Finalas:

Gana - Brazilija 4:3, po 11 m baudinių serijos (0:0, 0:0);

37' Daniel Addo (Gana) - raudona kortelė;

Mačas dėl 3 vietos

Vengrija - Kosta Rika 3:1 (1:1, baudiniai 2:0);

81' [0 - 1] Marcos Urena

90' [1 - 1] Vladimir Koman (11 m)

89' Jose Mena (Kosta Rika) - raudona kortelė.