Jose šalies lygos „Eredivisie“ čempionai ir KNVB taurės laimėtojai „Ajax“ futbolininkai 2:0 (1:0) nugalėjo Eindhoveno PSV klubą ir triumfavo po penkerių metų pertraukos – devintą kartą istorijoje.

11-os Supertaurių savininkas PSV šį kartą nieko nepešė.

Jau 35 sekundę šeimininkų puolėjas Kasperas Dolbergas rezultatyviai užbaigė pačią pirmąją „Ajax“ ataką, kurios metu varžovams net nebuvo leista prisiliesti prie kamuolio.

Antrojo kėlinio pradžioje, 53 min., galingu tolimu šūviu pasižymėjo Daley Blindas, pasinaudojęs tuo, kad vienas PSV narys gulėjo savo baudos aikštelėje ir taip tikėjosi, kad žaidimas bus sustabdytas. Teisėjas pasinaudojo VAR pagalba ir peržiūrėjo epizodo vaizdo įrašą, bet nieko neleistino nepastebėjo ir įvartį įskaitė.

Rezultatui tapus 2:0 PSV jokių kontrargumentų nebepateikė.