Po šalto dušo atsitiesę Dortmundo „Borussia“ futbolininkai namuose 4-1 nugalėjo „Leipzig“ vienuolikę.

„Leipzig“ puolėjas Jeanas-Kevinas Augustinas pirmąją minutę pagavo varžovus nepasiruošusius ir ypatingai greitai atidarė savo įvarčių sąskaitą.

Po 20 minučių rezultatą lygino Mahmoudas Dahoud, o dar po 20 minučių „Borussia“ jau buvo priekyje po Marcelio Sabitzerio įvarčio į savus vartus.

Prieš pertrauką šeimininkai savo pranašumą padvigubino, kai pirmąjį savo įvartį Vokietijos čempionate pelnė Axelis Witselis.

Po pertraukos svečiams atsigriebti nebepavyko, o Dortmundo klubo pergalę jau per pridėtą laiką įtvirtino Marco Reusas, pelnęs 100-ąjį savo karjeros įvartį „Bundeslygoje“.