Miesto derbyje šįkart stipresni buvo „Inter“ futbolininkai, kurie dramatiškai triumfavo 3:2 bei su 22 taškais pakilo į antrąją turnyrinės lentelės poziciją.

Pergalę „Inter“ klubui dovanojo visus tris jo įvarčius pelnęs Mauro Icardi. Lemiamą trečiąjį įvartį nuo 11 metrų baudinio atžymos jis įmušė jau 90-ąją rungtynių minutę.

Su 12 taškų į dešimtąją turnyrinės lentelės vietą nukritusi „AC Milan“ ekipa šiame mače du kartus lygino rezultatą: 56-ąją minutę tai padarė Suso, o 81-ąją – Giacomo Bonaventura.

Turnyrinė lentelė:
(pozicija, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)