2014-asiais panašiu metu prieš tuos pačius „mėlynuosius“ po garsiojo Steveno Gerrardo paslydimo kritusi Mersisaido ekipa šįkart juos nugalėjo 2:0.

51-ąją minutę po Jordano Hendersono perdavimo netrukdomas pasižymėjo Sadio Mane, o jau po dviejų minučių įspūdingu tolimu smūgiu šeimininkų persvarą padvigubino Mohamedas Salah.

„Liverpool“ savo stadione „Chelsea“ įveikė po septynerių metų pertraukos.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai lieka lygos viršūnėje, tačiau vienu maču mažiau sužaidusius „Manchester City“ futbolininkus jie toliau lenkia tik dviem taškais.

„Miestiečiai“ sekmadienį svečiuose 3:1 nugalėjo Londono „Crystal Palace“ komandą. Du įvarčius pelnė Raheemas Sterlingas ir nors šeimininkai švelnino rezultatą, 90-ąją minutę tašką padėjo Gabrielis Jesusas.

„Liverpool“ sąskaitoje – 85 taškai ir keturi likę susitikimai. Pepo Guardiolos treniruojama „Manchester City“ komanda turi 83 taškus ir penkis likusius mačus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)