Šeimininkai jau pirmajame kėlinyje dusyk siuntė kamuolį į svečių vartus. Įvarčių autoriai - Mirko Vučiničius ir Marco Cassetti.

Nors 53 minutę "Atalanta" žaidėjas Simone Tiribocchi rezultatą sušvelnino, pergalės iš savo rankų "Roma" neišleido.

Svarbius taškus namuose iškovojo ir Turino "Juventus" klubas, minimalia persvara 1:0 nugalėjęs "Cagliari" vienuolikę. Nugalėtojų gretose pasižymėjo gynėjas Giorgio Chielini.

Eilinę nesėkmę patyrė čempionato autsaideris "Livorno" klubas su visą mačą žaidusiu Tomu Danilevičiumi. Šįkart "Livorno" futbolininkai namuose 0:2 nusileido "Udinese" vienuolikei.

Tuo metu trečioje vietoje žengiantys "Milan" futbolininkai prarado du taškus, namuose taikiai 2:2 išsiskyrę su "Catania" ekipa.

"Roma" 2 - 1 Bergamo "Atalanta"

12' [1 - 0] Mirko Vucinic
27' [2 - 0] Marco Cassetti
53' [2 - 1] Simone Tiribocchi

Turino "Juventus" 1 - 0 "Cagliari"

35' [1 - 0] Giorgio Chiellini

"Milan" 2 - 2 "Catania"

12' [0 - 1] Maximiliano Gaston Maxi Lopez
43' [0 - 2] Adrian Ricchiuti
48' [1 - 2] Marco Borriello
80' [2 - 2] Marco Borriello

"Siena" 3 - 2 "Bari"

13' [0 - 1] Emanuel Rivas
18' [1 - 1] Abdelkader Ghezzal
21' [1 - 2] Jose Ignacio Castillo
62' [2 - 2] Abdelkader Ghezzal
66' [3 - 2] Aleandro Rosi

"Palermo" 3 - 1 Veronos "Chievo"

18' [0 - 1] Marcos Ariel De Paula
28' [1 - 1] Javier Pastore
39' [2 - 1] Fernando Miccoli (iš 11 m. baudinio)
53' [3 - 1] Fernando Miccoli

"Livorno" 0 - 2 "Udinese"

8' [0 - 1] Alexis Sanchez
35' [0 - 2] Antonio Di Natale

Tomas Danilevičius („Livorno“) žaidė visas rungtynes.

"Bologna" 2 - 3 Romos "Lazio"

12' [1 - 0] Roberto Guana
16' [2 - 0] Daniele Portanova
44' [2 - 1] Stefano Mauri
63' [2 - 2] Gonçalves Andre Dias
68' [2 - 3] Tomassi Rocchi

Genujos "Sampdoria" 1 – 0 "Genoa"

23' [1 - 0] Antonio Cassano.

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)