Vienintelį dvikovos "Inter" - "Juventus" įvartį 72 minutę pelnė Sulley Muntari.

Ganos rinktinės saugas į tinklą nukreipė nestipriai ir netiksliai Zlatano Ibrahimovičiaus smūgiuotą kamuolį.

"Juventus" turėjo galimybę išsigelbėti, tačiau 82 minutę Alessandro Del Piero bandymą galva atrėmė puikiai sužaidęs vartininkas Julio Cesaras.

Kitame mače "Fiorentina" 4:2 įveikė "Udinese" klubą.

"Udinese" 24 minutę pirmavo po Antonio Floro Floreso smūgio.

52 minutę 11 metrų baudinį realizavęs Adrianas Mutu išlygino skirtumą - 1:1.

63 minutę "Fiorentina" įsiveržė į priekį, kai po greitos kontratakos kamuolį į tinklą pasiuntė Riccardo Montolivo.

78 minutę krito trečiasis įvartis į "Udinese" vartus - po kampinio kiek toliau nuo vartų atšokusį kamuolį į varžovų vartus nukriepė tas pats R. Montolivo.

Po mažiau nei 60 sekundžių "Fiorentina" pranašumas buvo jau triuškinantis, kai po A. Mutu perdavimo ketvirtąjį įvartį pelnė Alberto Gilardino.

Tiesa, "Udinese" 83 minutę, realizavusi 11 metrų baudinį ne tik sušvelnino santykį, bet ir įgijo kiekybinį pranašumą, mat iš aikštės buvo išvytas į vartus skriejusį kamuolį ranka atmušęs "Fiorentina" gynėjas Gianluca Comotto, tačiau per likusį laiką "Udinese" sukurti stebuklo nesugebėjo.

Milano "Inter" 1 - 0 Turino "Juventus"

72' [1 - 0] Sulley Muntari

"Fiorentina" 4 - 2 "Udinese"

29' [0 - 1] Antonio Floro Flores

52' [1 - 1] Adrian Mutu (iš 11 m baudinio)

63' [2 - 1] Riccardo Montolivo

78' [3 - 1] Riccardo Montolivo

79' [4 - 1] Alberto Gilardino

83' [4 - 2] Antonio Di Natale (iš 11 m baudinio)

83' iš aikštės pašalintas Gianluca Comotto ("Fiorentina")