Rungtynes aktyviai pradėjo abu klubai, kurie apsikeitė keliomis pavojingomis atakomis, tačiau įvarčių per jas įmušta nebuvo. 30-ą minutę „Bologna“ išsiveržti į priekį: Marco Di Vaio atliko puikų perdavimą Alessandro Diamanti, kuris pirmu smūgiu neįveikė „Viola“ vartininko Arturo Boručo, tačiau kamuolys jam vėl atšoko ir šį kartą A Diamanti buvo tikslus - 1:0.

Po įvarčio „Fiorentina“ turėjo kelis šansus rezultatą išlyginti, tačiau Amauri ir R. Montolivo bandymai buvo nesėkmingi. Kėliniui beveik pasibaigus „Bologna“ įmušė dar vieną įvartį: M. Di Vaio vėl atliko puikų perdavimą, tačiau šį kartą Gastonui Ramirezui, kuris smūgiu kulniuku pasiuntė kamuolį į vartus - 2:0.

Antrasis kėlinys „Fiorentina“ klubui prasidėjo prastai: 50-ą minutę Rubenas Arielas Da Rosa Olivera kvailai prasižengė prieš A. Diamanti - jam bėgant trenkė iš dilbio. Teisėjas pamatė šį epizodą ir R. A. Da Rosai Oliverai buvo parodyta raudona kortelė.

Turėdami kiekybinę persvarą „Bologna“ sumažino apsukas ir labiau susitelkė į gynybą. Nors „Viola“ mačo pabaigoje dar bandė paspausti savo varžovus, tačiau „Bologna“ atsilaikė ir šventė pergalę namuose.

„Bologna“ 2 – 0 „Fiorentina“
30‘ [1 – 0] Alessandro Diamanti
44‘ [2 – 0] Gaston Ramirez
50‘ Ruben Ariel Da Rosa Olivera („Fiorentina“) parodyta raudona kortelė.