Savų žiūrovų palaikoma „Bologna“ ekipa jau 11-ą mačo minutę išsiveržė į priekį.

Alessandro Diamanti atliko puikų perdavimą Marco Di Vaio, kuris išbėgo vienas prieš vartininką ir perkėlė per jį kamuolį.

Tačiau jau po penkių minučių AC „Milan“ klubas rezultatą išlygino. Po Kevino-Prince‘o Boatengo perdavimo pasižymėjo Clarence‘as Seedorfas.

Iki kėlinio pabaigos abu klubai dar turėjo progų pasižymėti, tačiau puikiai rungtyniavę abiejų komandų gynėjai ir vartininkas to padaryti neleido, tad pirmas kėlinys baigėsi 1:1.

Antrame kėlinyje AC „Milan“ komanda ilgiau valdė kamuolį, tačiau „Bologna“ ekipa pagal žaidimą nei kiek nenusileido Italijos čempionams ir kovojo su jais kaip lygus su lygiu.

72-tą minutę Zlatanas Ibrahimovičius savo komandai „uždirbo“ 11 metrų baudinį ir jį pats sėkmingai realizavo. Visgi vaizdo pakartojime buvo matyti, kad švedas virto nepaliestas, tad savo aktoriniais sugebėjimais jis puikiai apgavo rungtynių arbitrą.

Tačiau jau po minutės „Bologna“ ekipa rezultatą išlygino. Alessandro Diamanti puikiu reidu suklaidino keletą žaidėjų ir stipriu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų nuginklavo AC „Milan“ klubo vartininką Marco Amelia.

AC „Milan“ futbolinininkai iki pat kėlinio pabaigos bandė rezultatą persverti savo naudai, tačiau nesėkmingai.

Šiuo AC „Milan“ klubo kluptelėjimu pasinaudojo „Udinese“ ekipa, kuri namuose 2:1 įveikė „Chievo“ komandą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Antonio Di Natale ir Dusanas Basta. Svečių gretose pasižymėjo Alberto Paloschi.

Po šios pergalės Udinės klubas bent jau laikinai pakilo į pirmą turnyro lentelės vietą, kadangi savo rungtynių dar nesužaidė Turino „Juventus“ (žais pirmadienį, gruodžio 12 d.).

Visi rezultatai:

„Bologna“ 2 – 2 AC „Milan“

11‘ [1 – 0] Marco Di Vaio
16‘ [1 – 1] Clarence Seedorf
72‘ [1 – 2] Zlatan Ibrahimovič (iš 11 metrų baudinio)

„Novara“ 1 - 1 „Napoli“

70' Ivan Radovanovič [1 - 0]
84' Blerim Dzemaili [1 - 1]