Italai į priekį išsiveržė jau 7 min., kai kamuolį į savo vartus nukreipė ir vartininkui jokių šansų nepaliko Jose Maria Gimenezas.

Baigiantis mačui Italijos rinktinė įtvirtino savo pergalę – 83 min. pasižymėjo natūralizuotas brazilas Ederas, o jau per arbitro pridėtą laiką 11 m baudinį realizavo Daniele De Rossi.

Kur kas dramatiškiau vyko mačas Ispanijoje, kur šeimininkai pirmavo po Davido Silvos įvarčio 22 min., tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą efektingu ir technišku smūgiu išlygino Edwinas Cardona.

55 min. svečiai apskritai išsiveržė į priekį – galva pasižymėjo Radamelis Falcao (1:2). Tai buvo 26-asis R. Falcao įvartis Kolumbijos rinktinėje – jis tapo rezultatyviausiu visų laikų savo šalies nacionalinės ekipos žaidėju, už nugaros palikęs legendinį Arnoldo Iguaraną su 25 įvarčiais.

Visgi išsivežti pergalės iš Ispanijos kolumbiečiams nepavyko – 87 min. pusiausvyrą atstatė Alvaro Morata (2:2).

Rezultatai

Italija 3 – 0 Urugvajus

7' Jose Maria Gimenezas [1-0 - į savus vartus]
83' Ederas [2-0]
92+2' Daniele De Rossi [3-0 - iš 11 m]

Ispanija 2 – 2 Kolumbija

22' Davidas Silva [1-0]
39' Edwinas Cardona [1-1]
55' Radamelis Falcao [1-2]
87' Alvaro Morata [2-2]

Kiti rezultatai

Gruzija 3 – 0 Sent Kitsas ir Nevis

52' Giorgis Arabidzė [1-0]
73' Giorgis Arabidzė [2-0 - iš 11 m]
81' Vladimiras Dvališvilis [3-0]

Suomija 1 – 1 Lichtenšteinas

18' Mehmetas Hetemajis [1-0]
62' Davidas Hasleris [1-1]

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)